הפועל באקה: אווירה חיובית מהניצחון במחזור הראשון. משא ומתן מתנהל עם שחקנים לחיזוק הסגל

קבוצתו של רונן וינשטיין מרוצה משלוש הנקודות שצברה והפתיחה ברגל ימין אך לא עוצרת את בניית הסגל וצפויה להתחזק. פערים מול גמליאל פרץ, שביעות רצון משהשוער הצעיר אסיל עוויסאת: "רוצים לתת לו את הקרדיט, נחפש שוער שני שיתחרה לו".

 

לא הרבה צפו את תוצאת המשחק ומהלכו בשישי האחרון כאשר הפועל באקה יצאה עם שלוש נקודות יקרות מהמגרש באום אל פחם כשניצחה 1-0 את אסי גלבוע. מה לא נאמר על הקבוצה שמנהל עכשיו חאלד אבו פרך? אפילו היה חשש שלא תפתח את העונה אך קרה ההפך, היא פתחה את העונה וברגל ימין. במקביל לשמח מהניצחון בבאקה יודעים שהסגל נדרש בחיזוק נוסף על מנת שיתקע יתד בליגה ולא יגיע לקרבות התחתית וההישרדות במחזורים האחרונים כפי שחווה בעונה שעברה.

 

מאמן הקבוצה רונן וינשטיין נמצא בחו"ל וישוב למשחק בשישי הקרוב מול מגדל העמק, מי שמעביר את האימונים האחרונים הוא ג'מאל עוזר המאמן שאמר ליאללה ספורט: "האווירה בקבוצה חיובית מאוד, בתוך שלושה שבועות הקמנו קבוצה טובה על אף המצב הקשה לאחרונה, אפילו הגענו ללא שוער מחליף למשחק האחרון וכאן מגיעות המחמאות לאסיל על ההופעה שלו. פתחנו את העונה ברגל ימין, אנחנו רוצים להישאר בליגה בכבוד".

יצליחו לרשום ניצחון שני רצוף? שחקני באקה לאחר הניצחון

 

על החיזוקים הנדרשים וההיערכות למשחק הקרוב: "השוער הוא בורג חשוב ונחפש חיזוק לעמדת השוער אך כרגע מחפשים שוער שני לאסיל שנמשיך לתת לו את הקרדיט בשער, נחפש שוער שיתחרה בו. בנוגע ליריבה מגדל העמק, אנחנו בכל משחק הולכים למלחמה ואחרי הניצחון האחרון נקווה להביא עוד 3 נקודות ולשמח את הקהל שלנו". 

 

עוד בנוגע לסגל, שחררה הקבוצה את הבלם ליאור ג'אן והקשר גמליאל פרץ: "מאחלים להם בהצלחה. בנוגע לליאור, הוא לא היה בכושר ובנוגע לגמליאל זו החלטה שהתקבלה במשותף עם ההנהלה לאחר שחלק מהדברים לא הסתדרו". כמו כן בנוגע לגמליאל פרץ תתקיים מחר פגישה מכרעת יחד עם סוכנו ואפשרות שלבסוף ייגשרו על הפערים וימשיך בקבוצה. במקביל צירפה הקבוצה את הבלם ולדי גרשמן ששיחק בעונה האחרונה בבני לוד והתחיל את העונה האחרונה בנשר אך שוחרר ממנה לפני מספר שבועות.

 

בנוסף, מנהלת הקבוצה משא ומתן עם המגן הימני אבי קרמר, הקשר אבירן תורג'מן והמגן השמאלי אופק ברזני שכזכור היה בסגל הקבוצה בעונה שעברה וכעת מתנהלות עמו שיחות על הארכת חוזהו. בקבוצה אמרו בנושא: "מקווים שתוך שבוע נצליח להחתים את שלושתם יחד עם שוער שני לקבוצה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload