בסכנין ממשיכים בחיפוש אחר קשר זר שיחזק את הקבוצה, סארי פלאח ערך היום אימון חלקי

סכנין ממשיכה לחפש קשר זר שיחזק את הקבוצה. סארי פלאח חזר להתאמן וערך היום אימון חלקי.

שביעות רצון בבני סכנין מהיכולת שהפגינו שחקני הקבוצה במשחק מול מכבי תל אביב, אך בכל זאת ממשיכים בניסיונות למצור קשר זר שיחזק את סגל הקבוצה. בשורה חיובית לקבוצה הייתה היום באימון כאשר מי שנצפה בו עורך אימון חלקי הוא הבלם סארי פלאח שנותח ונעדר במשך מספר שבועות.

בקבוצה מצפים לחזרתו. פלאח

צילום: מועדון בני סכנין

עוזר המאמן אלדד שביט התראיין היום לתכנית "חד משמעית" בערוץ Fansee ואמר: "פתחנו עונה יפה עם שני ניצחונות והפסד. בנוגע לשאיפות הקבוצה, נכנסנו לנעליים גדולות מבחינת ההישגים בשנים האחרונות, אנחנו כרגע מנסים למצוא את האיזון והתלכיד הנכון כדי לקחת את הקבוצה קדימה"

על החיזוקים אמר: "אנחנו חייבים להתחזק בעוד שחקן ויש לנו את האפשרות, מחפשים עוד זר שיחד עם סארי פלאח שחזר לאימון חלקי היום הם יחזקו את הסגל". נכון לעכשיו אין התקדמות עם קאסס והעלו שמות של קשרים נוספים.

ינסו לחזור למסלול הניצחונות. שחקני בני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

על המשחקים הבאים: "מקווים שנמשיך בקצב צבירת נקודות טוב. אני מאמין שכל תושב שגר בסכנין, כל אוהד, שחקן ואיש צוות חולם על להגיע לפלייאוף העליון וכך גם אני. יש את פליקס שהוא מאוד אופטימי ורואה תמיד את הצדדים הטובים והחיוביים כך שהוא גם מעביר את זה לשחקנים, עם האווירה הזו והחיזוק הנקודתי אנחנו יכולים לרוץ קדימה".

לבני סכנין מצפה ביום ראשון הקרוב משחק מול מ.ס אשדוד בו תנסה לחזור למסלול הנצחונות כאשר על אף פתיחת הליגה החלשה מאוד של אשדוד בסכנין לא מקלים ראש ביריבה. כזכור, במשחק מול מכבי תל אביב עלה פליקס נעים בהרכב הגנתי ומערך של שלושה בלמים ומי שנותר על הספסל לאורך כל המשחק הוא שחקן הרכש ישראל זגורי אך על אף שביעות הרצון מתפקוד שחקני ההגנה הוא לא צפוי להמשיך באותו המערך.

#בניסכנין

כתבות נוספות