פליקס נעים מרוצה מהיכולת של קבוצתו על אף ההפסד למכבי תל אביב: "לא ניצלנו הזדמנויות"

פליקס נעים מרוצה מהיכולת של קבוצתו על אף ההפסד למכבי תל אביב: "היינו טובים יותר מהמשחק נגד רעננה, לא ניצלנו הזדמנויות". הקבוצה מתקשה למצוא שחקן לתפקיד הפליימייקר.

על אף שהפסידה בני סכנין למכבי תל אביב בתוצאה 2-0, המאמן פליקס נעים היה מרוצה מאוד מהיכולת של קבוצתו. סכנין, שהגיעה למשחק עם שש נקודות מתוך שש אפשריות בקופה, רצתה להמשיך במומנטם החיובי ולחזור עם תוצאה טובה מהמגרש בנתניה אך המשימה שלה לא צלחה. סכנין עלתה עם מערך הגנתי של שלושה בלמים במטרה לשמור על שער נקי ולנסות לעקוץ במתפרצות דרך שני האגפים שלה באמצעות פיראס מוגרבי ומוחמד כליבאת ויש לציין שעד למחצית הראשונה התוכנית של המאמן עבדה כמו שצריך ואלמלא ההחטאות קבוצתו גם הייתה יכולה לעלות ליתרון.

המאמן פליקס נעים אמר לאתר יאללה ספורט ואמר בנוגע למשחק: "אני מאד מרוצה מהיכולת של השחקנים, מי שראה אותנו ראה קבוצה מחוייבת וטובה יותר מהמשחק נגד רעננה. החברה שלי רוצים ותמיד ירצו לנצח וזה מה שאני אוהב, שהשחקנים באים מחויבים עם תשוקה ורצון".

המאמן היה מרוצה מההגנה למרות ספיגת השערים

צילום: מועדון בני סכנין

על אף ספיגת שני השערים המאמן דווקא היה מרוצה ממשחק הגנה ואמר:"ההגנה שלנו משתפרת, היו שתי טעויות שגרמו לשערים של מכבי תל אביב ולכן אני חושב שאם היינו קצת מדויקים היינו יכולים לצאת אתמול עם תוצאה טובה. לדעתי שם המשחק הוא ניצול הזדמנויות. כשאתה מקבל שני שערים משני מצבים ומחטיא מול השער, אז אתה צריך להיות יותר חד מול השער ולנצל את ההזדמניות ועל זה נעבוד עם השחקנים".

פליקס נעים רצה מאד להתחזק בפלימיקר שיכול להוביל את הקישור של קבוצתו ועל אי הגעתו של שחקן מסוגו אמר: "קודם כל סכנין כמעט קבוצה חדשה ואחד השחקנים המשמעותיים שעזבו אותה הוא ז'אורז'יניו ואני יודע שהוא היה שחקן משמעותי שהכל דרכו עבר בקישור, חיפשנו שחקן אבל כרגע אנחנו לא רואים שחקן מתאים"

לא שותף במשחק. זגורי

צילום: מועדון בני סכנין

נעים הצהיר על כך שלא רוצה להחתים כל שחקן אפילו אם הקבוצה תישאר עם שלושה זרים ועל כך הוסיף המאמן: "הקבוצה שלי משחקת עם שלושה זרים כרגע ואני לא אחתים שחקנים אפילו זרים אם הם לא ברמה מצויינת שיכולים באמת לשפר את הקבוצה, אם כבר זר אז צריך להביא שחקנים ברמה שיכולים לדחוף את הקבוצה ולא זרים שישבו על הספסל ולכן אני לא ממהר להחתים זרים כשיש לנו שחקנים בסגל שיכולים לעזור".

על הקשר הספרדי אומר המאמן: "הציעו לנו את השחקן ועדיין לא החלטנו לגביו"

יש לציין את הרכש החדש-ישן שלומי אזולאי שערך אתמול את הופעת הבכורה בקבוצה, כמוהו גם שותף הברזילאי לוקאס גאוצ'ו לאחר שעבר בבקרה התקציבית. מי שלא שותף כלל במשחק הוא שחקן הרכש החדש ישראל זגורי.

#בניסכנין

כתבות נוספות