משחקי הגביע נדחו: אום אל פחם קיבלה זמן להתאושש ממכת הפציעות, סאקר שאקר על סף חתימה

משחקי הגביע נדחו בעקבות עומס החום הצפוי מחר. באכסאל פחות מרוצים אך דווקא באום אל יקדישו זמן לעבודה על סגל הקבוצה והתאוששות ממכת הפציעות, החלוץ סאקר שאקר על סף חתימה בקבוצה.

במסגרת גביע המדינה היו צפוים להתקיים מחר משחקים בין קבוצות ליגה א'. הפועל אכסאל תוכננה לארח את הפועל אום אל פחם לאחר שהמפגש בין השתיים כבר נדחה לפני שבועיים בגלל עיכוב באישור מגרשה הביתי של אכסאל.

מרוכז בליגה. סבג

צילום: אחמד עזאיזה

בכל מצב, באכסאל מאוד מרוכזים במשחקי הליגה שתוצאותיהם מאוד קריטיות עבור השלמת משימת הקבוצה לעלות לליגה הלאומית ותכננו לעלות עם הרכב צעיר ולתת מנוחה לשחקנים הבכירים ותאריך המשחק היה פחות קריטי לה, מאידך עבור היריבה והעולה הטרייה לליגה א' אום אל פחם מועד המשחק הוא קריטי מאוד וזאת לאחר תגיע למשחק לאחר חוסר המזל שתקף אותה ולאו דווקא בגלל ההפסד הביתי להפועל רובי שפירא אלא בעיקר עקב פציעותיהם של מוחמד אבו חפידה והחלוץ בר שם טוב שבנוסף אליהם נפצע בשישי האחרון גם הקפטן חמאדה ג'בארין שנותח וההערכה היא שלא יהיה כשיר למשחק קרוב לחודש.

מכת פציעות לאום אל פחם

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

עוד מבחינת הסגל הקבוצה, על אף שביעות הרצון מהיכולת וההתמודדות מול הפועל רובי שפירא, בצוות המקצועי הבינו שהוא נדרש בחיזוק. מאז המשחק דנה הקבוצה בחיזוק בשתי עמדות כאשר על הפרק חלוץ חוד ובלם בכיר שיכול לחזק את החלק ההגנתי שלה כאשר בימים האחרונים הוצעו מספר שחקנים לקבוצה שאף פנתה וגיששה אצל כמה מהם כאשר מתמקדת בעמדת החלוץ מפאת המחסור בחלק ההתקפי והחלוץ סאקר שאקר ששוחרר מהפועל עכו, נמצא על סף חתימה בקבוצה ובשעה הקרובה צפוי לשבת איתה על מנת לחתום באופן סופי ולהצטרף לחבר קבוצתו בעונה האחרונה מחמוד עבאס.

אום אל פחם מצאה חלוץ

צילום: מועדון כדורגל הפועל עכו

חבר ההנהלה עלאא מחאגנה אמר לאתר יאללה ספורט: "אנחנו מאד מרוצים מהיכולת של השחקנים במשחק נגד שפירא, שלטנו במשחק ושיחקנו כדורגל יפה על אף התוצאה"

אום אל פחם תיאלץ להתמודד ללא הקפטן שלה

צילום: איהם אנוואר ג'בארין

על הפציעות של חמאדה ושם טוב: "אני מאחל לשני השחקנים החלמה מהירה והרבה בריאות. אין ספק שמדובר בשתי מכות קשות שמאד שיבשו לנו את התכניות, שתי עמדות קריטיות מה גם שמדובר בשחקני מפתח. אנחנו עדיין דנים באופציית חיזוק לקבוצה אבל לא בכל מחיר, בקרוב אולי נחתים חלוץ במטרה לחזק את החלק ההתקפי".

התאריך החדש שנקבע למשחקי הגביע הוא 02/10 ובו יתמודדו בנוסף לאכסאל ואום אל פחם גם: הפועל כפר כנא – הפועל בית שאן, מכבי דליה -עירוני טבריה, מ.ס טירה- הפועל ירושלים, הפועל מגדל העמק- הפועל שפרעם, מכבי צור שלום - הפועל באקה, כפר קאסם - חולון (ליגה א' דרום).

#הפועלאכסאל #הפועלאוםאלפאחם

כתבות נוספות