סכנין תעלה עם מערך הגנתי מול מכבי תל אביב: "זה לא מבחן עבורנו"

סכנין תעלה עם מערך הגנתי מול מכבי תל אביב.

סכנין צפויה לעלות עם מערך הגנתי הערב מול מכבי תל אביב במסגרת המפגש ביניהן הערב באצטדיון נתניה. סכנין מגיעה למשחק עם מומנטום חיובי כאשר ניצחה בשני מחזורי הפתיחה את הפועל רעענה והפועל עכו ומחזיקה במאזן מושלם של שש נקודות מתוך שש אפשריות. סכנין רוצה לשכוח את המפגשים שהיו בין שתי הקבוצות בעונה שעברה בהם הפסידה ארבעה פעמים וספגה 11 שערים בארבעה משחקים.

סכנין התאמנה במהלך השבוע רוצה לצאת בתוצאה טובה והמאמן פליקס נעים תירגל מערך הגנתי במטרה לחזור עם נקודות מנתניה. שלומי אזולאי שחתם השבוע בסכנין יפתח על הספסל ויחד איתו גם החלוץ הברזילאי לוקס גאוצו שעבר בבקרה התקציבית. 

בחוד ההתקפה יפתח עידן שמש שכבש שער ניצחון במשחק האחרון וימשיך להוביל את חוד ההתקפה , וביקשור ישחק פיראס מוגרבי ומוחמד כליבאת כאשר גם ישראל זגורי בתמונת ההרכב . 

פליקס נעים שככל הנראה יעלה עם שלושה בלמים טהם מארון גנטוס שנעדר במדחק האחרון בגלל פציעה ביחד עם אברהאם פאס ועלאא אבו סאלח , כאשר עלי עותמאן וואנדרסון ישלימו את חולית ההגנה ובקישור ישחק הקפטן חאלד חלאילה ואיתו תמבי סגס 

המאמן פליקס נעים אמר אמש לקראת המשחק: "לא מדובר במבחן, זה רק תחילת הליגה. מכבי תל אביב בחוץ זה המשחק הכי קשה שיכול להיות לכל קבוצה. רמת המוטיבציה גבוהה יותר מהרגיל" 


כתבות נוספות