השלכות ההפסד: טירה כינסה ישיבה דחופה, טבצ'ניק יפתח בשער במחזור הבא

מ.ס טירה יצאה מאוכזבת מהמחזור הראשון של הליגה לאחר שהובסה על ידי הפועל כפר כנא. ההנהלה כינסה ישיבה דחופה לצורך קבלת החלטות להמשך.

מועדון ספורט טירה קיבל אתמול סטירת לחי חזקה במשחק הראשון של העונה מול מאות אוהדים שהיו במגרש. הקבוצה הובסה בתוצאה 5-1 לאורחת הפועל כפר כנא. כעס רב היה אתמול ביציעים בטירה והקהל המאוכזב נטש את המגרש במחצית, רבים ממנו אף מחאו כפיים לקבוצה היריבה בכל פעם שהיא כובשת ובסיום המשחק ניגשו שחקני הפועל כפר כנא לקהל של טירה שמחאו להם כפיים על המשחק הנפלא, אך ניתן היה לחוש את האכזבה הרבה מקבוצתם מועדון ספורט טירה.

התנהגות הקהל בטירה הייתה מחאה על יכולת הקבוצה רק במשחקה הראשון וההשלכות לא איחרו להגיע וערב המשחק התקיימה ישיבת הנהלה יחד עם הצוות המקצועי בכדי לסכם את המשחק ולעצור את כדור השלג עוד לפני שיספיק להתגלגל.

על מי האשמה? סמארה

צילום: נזיה סולטאן

עבד טיטי שנכנס כמחליף אתמול ובישל את השער לקרטיבה, עדיין אופטימי לגבי ההמשך ושוחחנו איתו על ההפסד הקשה. טיטי, שנחשב לדמות חשובה במערכת אמר: "קודם כל אני פונה לקהל הנכבד שלנו שמעודד אותנו, אנחנו קבוצה מצויינת שתסיים לפחות במקום השביעי ומעלה לכן לא צריך לסכם עונה כבר אחרי מחזור ראשון".

עוד הוסיף טיטי בנוגע לתוצאה אתמול ואמר: "קודם כל שיחקנו בהרכב חסר, ללא שני הבלמים שלנו והיו כמה שחקנים חסרים לכן ספגנו חמשה שערים וזה גרם להפסד, חשוב להגיד שאם היינו כובשים את הפנדל המשחק היה יכול להשתנות ולא היה נגמר בתוצאה הזאת. טוב שקיבלנו סטירה כבר במחזור הראשון, אנחנו נתקן את הטעויות ומקווה שבמשחק הקרוב תראו קבוצה אחרת ".

כבש את השער היחיד אבל זה לא עזר. קירטבה

צילום: נזיה סולטאן

עוד סיפרו בקבוצה כי בישיבת ההנהלה שוחחו על האכזבה מהיכולת שהפגין השוער והוחלט שבמשחק הבא יפתח בשער יניב טבצ'ניק שהצטרף אליה במהלך הקיץ, כמו כן בשלב הזה הקבוצה לא תתחזק, כאשר בטירה מאמינים שהסגל של הקבוצה הוא מהטובים בליגה ועם חזרת המורחקים והפצועים יהיה אפשר להסיק את המסקנות".

#מסטירה

כתבות נוספות