בני סכנין נעצרה אצל מכבי תל אביב והפסידה בתוצאה 2-0

רצף הניצחונות של בני סכנין נעצר והיא הפסידה הערב בתוצאה 2-0 למכבי תל אביב באצטדיון נתניה.

בני סכנין עלתה הערב עם הרכב שונה מזה שהתרגלנו אליו במחזורים האחרונים כאשר במהלך כל השבוע תרגל המאמן פליקס נעים מערך הגנתי של שלושה בלמים שאולי יסייע לו לחזור עם נקודות מנתניה ויעזור לה להשכיח את המפגשים שהיו בין שתי הקבוצות בעונה שעברה בהם הפסידה ארבעה פעמים וספגה 11 שערים בארבעה משחקים. בחוד ההתקפה פתח עידן שמש ובקישור פיראס מוגרבי ומוחמד כליבאת. שלומי אזולאי שחתם השבוע בסכנין ולוקאס גאוצ'ו שעבר בבקרה נכנסו לסגל.

יחגגו אולי במחזור הבא. שחקני סכנין

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

במחצית הראשונה נרשמו שתי החמצות לקבוצתו של נעים כאשר בעיטה של עלי עותמאן פגשה את המשקוף ובעיטה של כליבאת יצאה החוצה. במחצית השנייה לאחר שער ראשון שכבש וידאר קיארטנסון, דאבל פס בין עידן שמש למוגרבי הביא את סכנין להזדמנות נוספת אך מוגרבי מול השוער בועט את הכדור החוצה. נרשמו מספר טעויות בהגנת בני סכנין שסייעו למכבי תל אביב בשליטה ובכיבוש השערים ובהקשר הזה וידאר קיארטנסון ידע לנצל הזדמנות נוספת והכפיל את היתרון ל2-0. שותף במהלך המחצית השנייה שחקן הרכש החדש-ישן שלומי אזולאי.

כזכור, מראש צפו משחק לא פשוט לבני סכנין מול מכבי תל אביב בחוץ, בקבוצה לא ראו את המשחק כמבחן ואמנם הגיעו עם מוטיבציה רבה אך היא לא עזרה במבחן התוצאה. במשחק הבא של הליגה תפגוש סכנין את מ.ס אשדוד שהפסידה הערב לקרית שמונה ומדובר בהתמודדות שעל פניו סכנין יכולה לעמוד בה ללא חשש.


כתבות נוספות