כפר כנא הביסה את מ.ס טירה. שלום עקיבא כעס שלא בעט פנדל והוחלף: "ההתנהגות שלו לא מקובלת"

הפועל כפר כנא פתחה את הליגה א בניצחון גדול ומרשים, הקבוצה שסבלה בעונה שעברה מכיבוש שערים והיה חסר לה חלוץ חוד, הראתה היום שיש לה התקפה קטלנית עם חלוץ שישמעו עליו עוד הרבה וזהו מוטי מלכה.

הקבוצה פתחה את המשחק בסערה כאשר איציק נאש העלה ראשון את הקבוצה ליתרון כבר בדקה ה-9' ולאחריו היה זה מוטי מלכה עם לא פחות מארבעה שערים. בדקה ה-14' שחקן הרכש החדש של טירה מיכאל קירטבה הוכשל ברחבה וקיבל בעיטת עונשין שהייתה יכולה להחזיר את טירה למשחק אך השוער בשאר דאהר הדף אותו. בדקה ה-24' קיבלה כפר כנא פנדל ובמעמד הבעיטה פרץ וויכוח בין שלום עקיבא שרצה לבעוט לבין מוטי מלכה, מה שהמאמן פאיד חסון לא אהב כלל ובעיקר את התנהגותו של עקיבא והחליף אותו, שלום עקיבא עזב את הספסל זועם ואילו מוטי מלכה הוסיף עוד שלושה שערים. מיכאל קרטיבה רק צימק והורחק בכרטיס אדום.

דרמות לצד הניצחון. פאיד חסון

הקולות בהפועל כפר כנא מסמנים כי שלום עקיבא שהוחלף לאחר תקרית הפנדל ככל הנראה לא ימשיך בקבוצה ואילו המאמן פאיד חסון שהחליף את השחקן המחוזר על ידי טבריה כבר במחצית אמר בנושא: "למרות הערכתי לשחקן אבל ההתנהגות שלו לא מקובלת וזה לא כיבד אותנו. הוא יעמוד בפני ועדת משמעת"

על המשחק החלוץ מוטי מלכה: "מגיע לשחקנים שעשו עבודה טובה, הכנו את עצמנו למשחק שידענו שיהיה קשה אבל שיחקנו כמו שרצינו. אני אוהב את המקצוענות של מוטי והחיוביות שלו, מקווה שימשיך כך ואמרתי לו שיהיה צנוע".

מצטיין המשחק


כתבות נוספות