איאד אבו עביד: "הייתי צריך את השקט של קרית שמונה"

עירוני קרית שמונה תפגוש מחר את מ.ס אשדוד למשחק חשוב ביותר לאחר שני משחקים מאכזבים במסגרת המחזורים הראשונים של הליגה בהם הוציאה בסך הכל נקודה אחת מתוך שש אפשריות. איאד אבו עביד: "אנחנו מסוגלים לנצח את המשחק ולצאת לדרך חדשה"

לא לפני זמן רב הצטרף לקבוצה הצפונית הבלם איאד אבו עביד שהגיע אליה ממכבי חיפה. אבו עביד הוא מבין השחקנים המוכשרים במגזר ששיחק בעברו זמן רב במכבי נתניה ובהמשך עבר למכבי חיפה במדיה עבר תקופה לא פשוטה שלא נרשמה בין המוצלחות בקריירה שלו ובמהלכה עבר אירועים לא פשוטים בין אם על כר הדשא ובין אם מחוצה לו זכר לעימותים עם הקהל הירוק.

בקיץ האחרון החזיק איאד במספר הצעות מביניהן בחר לעבור צפונה לקרית שמונה שם נחשב לבורג מרכזי במרכז ההגנה ורגע לפני המשחק מול מ.ס אשדוד, תפסנו את אבו עביד לשיחה קצרה וראיון אישי לאתר יאללה ספורט.

בחר במועדון הצפוני. איאד אבו עביד

צילום: מועדון כדורגל קרית שמונה

חוזרים מהפגרה למשחק חוץ נגד אשדוד, איך ההכנות לקראת המשחק? "ההכנות טובות מאוד אנחנו עובדים מאוד קשה על מנת להשיג את הניצחון הראשון וכולנו תקווה ואמונה שנעשה את זה כבר ביום שבת למרות שמצפה לנו משחק חוץ קשה אבל אנחנו מאמינים בעצמנו שאנחנו מסוגלים לנצח את המשחק ולצאת לדרך חדשה".

עברת עונה קשה במכבי חיפה, איך אתה מסתגל בקרית שמונה? "אני מרגיש מאוד מאוד טוב כאן נוח לי וטוב לי, הייתי צריך את שקט הזה. מקווה מאוד שכאן אחזור להציג את היכולת הטובה שהייתה לי עד העונה האחרונה".

הסתגל טוב בקבוצה. אבו עביד וריאן יחד במדי ק"ש

רואים שיש חיבור טוב בינך לבין חיים סילבס, אתה מרגיש שהוא נותן לך את הביטחון? "חיים הוא אחת הסיבות שבחרתי להגיע לכאן, מאמן שמאמין בי ודוחף אותי קדימה. יש לי זכות להתאמן תחתיו וללמוד ממנו זו פשוט חוויה".

אחד השחקנים הוותיקים והמוכשרים בקבוצה זה אחמד עאבד, עד כמה עוזר לך הקשר ביניכם? "את אחמד אני מכיר הרבה לפני שהגעתי לכאן , כמובן שהתייעצתי איתו לפני שבאתי לקרית שמונה. אחמד בחור זהב שעזר לי להתאקלם מהר ושחקן מצוין שעוד יעזור לנו הרבה העונה".

התקופה במדים הירוקים נשארה מאחור

צילום: אורטל דהן זיו

#איאדאבועביד #עירוניקרייתשמונה

כתבות נוספות