משחקי הגביע בליגה ב': פרדסייה עשתה מהפך והדיחה את ג'ת, זלפה עם ניצחון גדול על ערערה

משחקי הגביע בליגה ב': בצד הדרומי פרדסייה עשתה מהפך ניצחה והדיחה את ג'ת, בצפוני זלפה עם ניצחון גדול על ערערה. 

 

בתום משחק מרתק שנמשך לעד לדקות ההארכה, הפועל איחוד בני ג'ת רשמה הפסד ראשון במשחק רשמי כאשר הפסידה במסגרת הגביע לפרדסייה בתוצאה 3-2. ג'ת התחילה את המשחק בלחץ טוב וכבר בדקה ה-36' עלתה ליתרון משער של הקשר מישל רובינוב. ג'ת המשיכה לתקוף וללחוץ את ההגנה של פרדסייה ולקראת סיום המחצית הראשונה מהכשלה של עידו אביטן ברחבה, הוא ניגש לבעוט בעיטת עונשין אך החמיץ הזדמנות גדולה להכפיל את היתרון והמחצית הסתיימה באותה התוצאה 1-0. 

 

עם פתיחת המחצית השנייה פרדסייה הצליחה להשוות ל 1-1 משער של שקד כתר, המשיכה ללחוץ את ג'ת ובדקה ה-53' בעיטת קרן שלה הגיעה לאורן שמחי שהיה חופשי בתוך הרחבה והעלה אותה ל 2-1. ג'ת התעוררה לאחר שספגה את השער וחילוף מוצלח של המאמן מוחמד עוודי החזיר אותה מהר למשחק כשהחלוץ הצעיר כותייבה שאיב השווה בדקה ה-67' לתוצאה 2-2. הדרמה לא הסתיימה כאן ובדקות ההארכה עמית רצבי העלה את פרדסייה לתוצאה 3-2 מבעיטה חזקה מחוץ לרחבה שהעניקה לה את הניצחון בזכותו הדיחה את ג'ת שתיאלץ לשכוח מהר מההפסד ולהתכונן למשחק הראשון של הליגה נגד קרית אונו.

הודחה בשלב מוקדם. ג'ת

 

במסגרת משחקים נוספים שנערכו באותו המחזור שמשון כפר קאסם עלתה שלב לאחר ניצחון קשה שנמשך גם הוא להארכה והסתיים בנצחון 2-1 על קרית אונו, הפועל כפר קאסם הודחה לאחר הפסד לבית"ר פ"ת, צעירי רהט הפסידה למ.ס באר שבע וצעירי טייבה עלתה לאחר ניצחון על העולה החדשה בית דגן.

 

בצד הצפוני קיבלנו משחק מעניין כשהפועל זלפה עלתה לשלב הבא לאחר ניצחון גדול על ערערה בתוצאה 5-1. זלפה פתחה את המשחק בצורה טובה וכבר בדקה ה-3' מלך השערים של הליגה בעונה האחרונה מייזר זועבי העלה אותה ליתרון. זלפה המשיכה ללחוץ ובדקה ה-27' יניב דרעי הכפיל את התוצאה ל 2-0 מוקדם. ערערה התעוררה לאחר השער השני שספגה ובדקה ה-33' מעבירה שבוצעה ברחבה נקבעה בעיטות עונשין לזכותה ושחקנה איתן יואש צימק ל 2-1 והחזיר את הקבוצה למשחק, אך את זלפה זה כלל לא הטריד ולאחר שתי דקות בלבד הגדילה את היתרון משער של יניב דרעי שהשלים צמד וקבע את תוצאת המחצית 3-1.

"ביום טוב אף אחד לא ייקח מאיתנו ניצחון". שחקני זלפה

צילום: הפועל בני זלפה

 

במחצית השנייה ערערה ניסתה לחזור למשחק אך בדקה ה-82' קייס זועבי שחקנה החדש של זלפה כבר חרץ את גורלה של ערערה והעלה את היתרון ל 4-1. זלפה לא עצרה אלא רק קיבלה רצון להגדיל עוד את היתרון ובדקה ה-85' מחאמיד עדאוי קבע את תוצאת הסיום של ניצחון גדול שהסתיים בתוצאה 5-1.

 

במשחקים נוספים שנערכו בגזרה הצפונית הפסידה מכבי איכסאל לנהדאה נצרת בתוצאה 1-0 והפועל דליה ניצחה את פרדיס בתוצאה 1-0. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload