שלומי אזולאי על החזרה לסכנין: "עשיתי את כל המאמצים כדי לחזור, הקהל היה חסר לי"

אחרי שעזב את סכנין לקרית שמונה, שלומי אזולאי חתם היום באופן רשמי בבני סכנין והוא בדרך לקאמבק בקבוצת המגזר. אתר יאללה ספורט קיים ראיון אישי עם השחקן מיד לאחר החתימה.

ברכות על החתימה בסכנין, אפשר להגיד שחזרת הביתה? "קודם כל אחרי שנתיים שהיו לי בעירוני קרית שמונה, אמרתי לעצמי שברגע שאעזוב זה יהיה אך ורק לסכנין, אני מאד שמח שחזרתי לקבוצה ומבחינתי זה קאמבק נהדר".

שמענו שמאד רצית לעבור וקריית שמונה הערימה קשיים בהתחלה

"אכן היו כמה בעיות, אבל כמו שאמרתי קודם אני החלטתי שאני עובר אך ורק לסכנין ועשיתי את כל המאמצים כדי לחזור לשם. המקום הזה היה תמיד בליבי ואף פעם לא שכחתי את הדברים הנפלאים שהיו לי כאן ואני יכול להגיד שההנהלה מהרגע הראשון רצתה אותי והראתה לי כמה אני חשוב למקום לכן לא היססתי לרגע לחזור למקום שבו כולם אוהבים אותי".

ינסה לשחזר את העונה המוצלחת בסכנין. אזולאי

צילום: מועדון בני סכנין

הקהל מאד שמח והגיב בסערת רגשות על חזרתך לסכנין, הרגשת את זה? "הקהל של סכנין הוא קהל נפלא שהיה חסר לי מאד בשנתיים האחרונות, אני מאוד מתגעגע גם לדוחא ולאווירה הנפלאה. לא שוכח את המחזה הנפלא של הקהל שהיה תמיד דוחף ותומך ואני יכול להגיד שאני מחכה כבר למשחק הראשון".

הייתה לך עונה נפלאה בסכנין שבה הגעתם לפלייאוף וגם לחצי גמר הגביע, תוכל לשחזר אותה?

"אני חושב שסכנין היא קבוצה מצוינת אני מאמין שנשחזר את אותו הישג מאותה עונה מוצלחת. ביחד עם השחקנים והצוות המקצועי נוכל להוביל את הקבוצה קדימה".

סכנין שוב תחנת מעבר לשלומי או שתישאר פה לכמה שנים?

"סכנין תמיד בלב ותשאר בלב, מאד אוהב את המקום. חתמתי לשנתיים ואני מקווה להישאר עוד כמה שנים פה"

#בניסכנין

כתבות נוספות