בני סכנין עושה מאמצים להתחזק עד סגירת חלון ההעברות

נותרו רק שעות ספורות לסגירת חלון ההעברות הישראלי כאשר בני סכנין שניהלה משא ומתן ארוך עם הקשר האוקראיני אנדריי טוטוביצקי שאף סיכם את תנאיו בקבוצה, השאיר אותה להמתין עם כרטיסי הטיסה ולא הגיע לארץ. 

 

סכנין, שבחודש האחרון מחפשת קשר התקפי לאור עזיבתו של ג'ונתן לוקה הברזילאי, תנסה למצוא שחקן זר פנוי שאינו תחת חוזה אותו תוכל להביא לאחר סיום מועד ההעברות ובמידה ולא תמצא כזה תיאלץ להמתין לחלון ההעברות הבא אלא אם כן תהיה התפתחות של הרגע האחרון ובקבוצה הבהירו שלא יחרגו מהמסגרת התקציבית כך ששחקנים כמו אחמד עאבד שהעלו עניין לא פעם בסכנין כמו גם בחלון ההעברות הזה יהיה לקבוצה קשה מאוד להביא והיא פונה כרגע לאפשרויות הזמינות יותר. 

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

 

בגזרה הישראלית, סכנין רוצה מאד את מוחמד עואד אך מכבי חיפה מתעקשת לא לשחררו על אף שמצדו דווקא כן הביע רצון לצאת להשאלה ולצבור דקות בקבוצה אחרת. בנוגע לויסמן שאותו מכבי חיפה כן אישרה להוציא להשאלה, בסכנין עד כה לא עשו מאמצים רבים לקידום המשא ומתן גם מהעובדה שהמאמן פליקס נעים לא מעוניין בשחקן בשלב זה, חלוץ נוסף ששמו עלה בהקשר של סכנין הוא הצעיר אמיר חלאילה שבמידה והפועל ב"ש תצא להשאלה בני סכנין היא אחת מהאופציות לקלוט אותו. מה שכן, כרגע מסתמן שפליקס נעים מאמין בצמד החלוצים עידן שמש ולוקס גאוצ'ו אותו בכוונתם להעביר בבקרה התקציבית.

 

יש לציין שבעוד מספר שעות ייגמר החלון בו תוכל הקבוצה לצרף שחקן ישראלי שאינו שחקן חופשי ובסכנין מנסים להעלות שמות אופציונליים שכן תהיה אפשרות לעשות להם מהר את תהליך ההעברה, יודעים שהסיכוי הוא נמוך אך בקבוצה לא הרימו ידיים ורוצים לראות את הקבוצה מתחזקת.

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload