זלפה תפגוש היום את ערערה במסגרת הגביע: "אם אנחנו באים ביום טוב אף קבוצה לא תוכל לקחת מאיתנו ניצ

בני זלפה תפתח היום את העונה באופן רשמי כשתפגוש היום את ערערה למשחק הגביע. הקבוצה תגיע בסגל חסר אך לא חוששת ושואפת לניצחון.

משחק מסקרן יתקיים היום במסגרת הגביע בין ערערה לזלפה המשחקות בליגה ב' צפון ב' כאשר היריבה ערערה תגיע למשחק לאחר מספר חיזוקים שעשתה תוך כדי שמקפידה לשלב את שחקני הבית להם חלק משמעותי בסגל לעונה הקרובה כמו גם למשחק שיתקיים היום. מנגד תתמודד הפועל בני זלפה שחזרה ממחנה אימונים מוצלח ולאחר חיזוקים משמעותיים שעשתה ביניהם החזרת החלוץ מיזר זועבי, יניב דרעי, מוהנא ראדי ומואמן אגברייה כאשר מטרת הקבוצה היא ברורה והיא עלייה לליגה א' כך שמעבר לאווירת פתיחת העונה משחק הגביע מול ערערה הוא ניסוי כלים מצוין בשבילה.

מאמן בני זלפה נביל אמארה התראיין לאתר יאללה ספורט לקראת המשחק וראשית התייחס להכנות הקבוצה: "אנחנו מגיעים היום עם סגל חסר כי יש לנו שחקנים שעדיין לא נרשמו בהתאחדות ומדובר בשחקני הרכב כמו מואמן אגברייה, מהנא ראדי, אחמד דראושה ועוד מספר שחקני מפתח. מדובר בסך הכל במשחק גביע כך שלא נפסיד כלום מזה והתוצאה לא כל כך חשובה לנו, אפשר להגדיר את זה כעוד משחק אימון אבל כמובן שאנחנו שואפים רק לניצחון".

נביל אמארה והשחקנים במחנה האימונים

צילום: הפועל בני זלפה

איך ההתרשמות מהסגל אחרי תקופת האימונים האחרונה? איך הצפי שיתמודד עם הקבוצות האחרות שהתחזקו? "אנחנו בזלפה חושבים רק על עצמנו ולא על קבוצות אחרות זו המחשבה שלנו תמיד וככה אנחנו מכניסים לשחקנים, אם אנחנו באים ביום טוב אף קבוצה לא תוכל לקחת מאיתנו ניצחון אבל העונה הזאת יש הרבה קבוצות שהתחזקו כמו דבורייה שמשקיעה כסף בצורה בלתי נשלטת אבל גם היא כמו הקבוצות האחרות שהתחזקו עם שחקנים ברמה גבוהה צריכות כמה מחזורים כדי להתחבר, הנה לדוגמא כפר קרע בעונה שעברה היה לה את הסגל הכי טוב על הנייר אבל התקשתה במחזורים הראשונים ובסוף הפסיקה את המירוץ לעליה. לנו ברוך השם יש את הסגל מהעונה שעברה והתחזקנו במספר שחקנים משמעותיים, אני מקווה שנרוץ כמו בשנה שעברה עד סוף הדרך".

על החלוץ מיזר זועבי: "מיזר יהיה החלוץ מספר אחד בליגה במיוחד עכשיו כשאבי מלכה ייעדר ויש חשש שסיים את דרכו עוד בתחילת העונה, הוא פינה את המקום למייזר. בנוסף יש לנו גם את חמאדה מחאג'נה ומוהנא ראדי"

נביל אמארה והשחקנים במחנה האימונים

צילום: הפועל בני זלפה

על הפרידה ממג'ד עבדו: "היה סמל בקבוצה וכולנו אוהבים אותו אבל לא עומדים בפני שחקן שרוצה להתקדם, קיבלנו את הבקשה שלו ושחררנו אותו לאחי נצרת"

זה הסגל שירוץ עד סוף העונה? "כן ואם צריך רק נחליף שחקן בשחקן לא נצרף עוד שחקנים חדשים ללא שחרור במקביל, תהיה עונה קשה מאוד אני צופה את זה".

אם לא תעברו את ערערה זו תהיה אכזבה?

"לא אהיה מאוכזב, נקבל כל תוצאה אבל אנחנו הולכים רק על ניצחון".

#הפועלבניזלפה #בניערערהעארה

כתבות נוספות