בני סכנין מעוניינת בחלוץ שלומי אזולאי ופתחה במשא ומתן להשיבו לקבוצה. נפתחו שיחות עם ב"ש בעניין

פרסום ראשון: בני סכנין מעוניינת בחלוץ שלומי אזולאי ופתחה במשא ומתן להשיבו לקבוצה. במקביל עובדת בני סכנין מול באר שבע על החזרתו של מוחמד גדיר. 

רגע לפני סגירת חלון ההעברות בורסת השמות עולה ויורדת בסכנין, הקבוצה שרוצה להתחזק עד לסגירת חלון ההעברות עובדת בשעות האחרונות לחיזוק הקבוצה לאחר שלא מעט שחקנים הוצעו להנהלה ביניהם שון ויסמן, אמיר חלאילה ומרשיץ' כעת נחשף לראשונה באתר יאללה ספורט על מועמדותו של החלוץ שלומי אזולאי המשחק בימים אלו בעירוני קרית שמונה ושיחק בסכנין לפני שנתיים במדיה עשה את אחת העונות הגדולות שלו והפך לאהוב בקרב אוהדי הקבוצהאיתה הגיע לפליאוף העליון ולחצי גמר גביע המדינה.

בני סכנין פועלת בשעות אלו לסגירת המשא ומתן עם החלוץ על מנת להשיבו לקבוצה ולהחתימו לפני סגירת חלון ההעברות, נכון לעכשיו אין שחרור לשחקן מצדה של ק"ש.

יעשה קאמבק? אזולאי

במקביל לאזולאי, בני סכנין עובדת מול הפועל באר שבע על החזרתו של מוחמד גדיר שכעת לאחר החתמתו של גיא מלמד נראית אפשרית יותר. בסביבתו של השחקן הצהירו כי הוא מעוניין לחזור אך כרגע המשא ומתן הוא של בני סכנין מול הפועל באר שבע שכזכור התעניינה בפיראס מוגרבי בימים האחרונים. בכל אופן, מסתמן שעד סוף החלון אחד מהשניים יגיע לקבוצה. 

רוצה לחזור לסכנין. גאדיר

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

#בניסכנין

כתבות נוספות