חומרת הפציעה: אבי מלכה ישוב להתאמן תוך שבוע

התבררה חומרת פציעתו של אבי מלכה: סובל מקרע חלקי במיניסקוס ולא יידרש לצאת לניתוח.

לצד השמחה מהניצחון במשחקה הרשמי הראשון במסגרת הגביע, נאלצה להתמודד דבוריה עם פציעתו של החלוץ אבי מלכה שיצא באמצע המשחק לקבל טיפול ובדיקות בביה"ח. כעת, התבררה חומרת פציעתו לאחר שהערב עבר בדיקת MRI בה נקבע על ידי הצוות הרפואי כי הוא סובל מקרע חלקי במיניסקוס, לא יידרש בניתוח ותוך שבוע יאושר לחזור להתאמן בהדרגה. הליגה נפתחת בעוד עשרה ימים ובקבוצה בכל זאת מאמינים שיצליחו להכשירו למחזור הראשון.

אבי מלכה אמר ליאללה ספורט:"ההרגשה טובה, אני הכי שמח בעולם ולי זה היה ברור שאני לא מפסיק עם הכדורגל. אנמ רוצה להגיד תודה לכל מי שהתקשא ושלח הודעות קיבלתי המון אהבה בימים האלו ותודה מיוידת לדבוריה שהיו מאחוריי ואף דאגו לי לבדיקת MRI פרטית שזה מראה על קבוצה מסודרת והנהלה טובה. מאחל לכולנו עונה טובה ובריאות".

בקבוצה מצפים לחזרתו. מלכה

צילום: אחמד עזאיזה

במקביל לבשורה על זמן היעדרותו של מלכה, דבורייה כבר מחפשת חלוץ נוסף שיצטרף לקבוצה ומכאן עלה שמו של משה בן לולו אשר מבוקש אצל לא מעט קבוצות בליגה א' ו-ב'. בן לולו כבר קיבל פנייה מהקבוצה אך החליט להישאר בקבוצתו הפועל חדרה. בנוסף אליו מעוניינת בעוד קשר ובעמדה הזו יש מספר מועמדים אליהם פנתה, כמו כן החתימה אמש את אבי פריינטה לעמדת השוער השני.

בנושא אחר, הקבוצה קיבלה הודעה על עליית שלב נוסף בגביע באופן אוטומטי וזאת עקב הודעתה של מכבי נג'ידאת על אי התייצבות למשחק שהיה מתוכנן להתקיים בסוף השבוע הקרוב.

#דבורייה

כתבות נוספות