משחקי הגביע של ליגה ב' דרום ייפתחו מחר: ג'ת תפגוש את פרדסייה, שמשון כפר קאסם את קרית אונו

משחקי הגביע של ליגה ב' דרום ייפתחו כבר היום כאשר צפויים מפגשים מסקרנים בין העולות החדשות שהתחזקו מול הקבוצות שמעבירות שנה נוספת בליגה במטרה לתפוס את מקומן בצמרת.

הפועל איחוד בני ג'ת תפתח את העונה ביום שלישי הקרוב כשתשחק במסגרת הגביע נגד קבוצת פרדסייה. בג'ת הצהירו שהקבוצה מוכנה לפתיחת העונה וזאת לאחר שקיימה מספר משחקי אימון נגד קבוצות בליגה ב' ובליגה א', כמו כן תגיע עם סגל מלא לאחר שצירפה את הבלם הוותיק של אור יהודה מור זאבי ומאמינה בשחקנים החדשים שצירפה ביניהם שחף נעימי ועידו אביטן שהצטרפו מקבוצת אור יהודה, הבלם זיו אוסון שחקנה לשעבר של בני יפו, חלוץ קרית אונו מיכאל וקסלר והקשר שנשאר איתה לעונה נוספת עודי בדראן וכזכור סייע לה רבות בעונה האחרונה בהבטחת הישארותה בליגה. כמו כן הקבוצה בונה על שחקני הבית שלה ביניהם אובי עומר, מסעוד ותד ומג'די עוודי.

מוכנה למשחק הראשון. בני ג'ת

מלבד ג'ת ישחקו כל שאר קבוצות המחוז במשחקים לא פחות מעניינים. צעירי טייבה שגם כן עשתה לא מעט רכש במטרה לעלות ליגה תפגוש את בית דגן העולה החדשה לליגה ב', שמשון כפר קאסם שגם היא עולה החדשה לליגה וצירפה שחקנים משמעותיים כמו סאלם אבו סיאם ויוסף אבו לבן ששיחקו בעבר בליגת העל תפגוש את קרית אונו, הפועל כפר קאסם שגם כן התחזקה בשחקנים משמעותיים ורוצה להגיע לפלאיוף עליון תפגוש את בית"ר פתח תקוה החזקה ואילו שמשון בני טייבה לאחר שצירפה את המאמן המנוסה של נבחרת ישראל וכפר קאסם בכדורגל חופים מאמון עאמר עדיין בונה את הסגל לקראת העונה הראשונה שלה בליה ב' ועלתה שלב מהסיבה שלא הוגרלה נגד אף קבוצה.

צירפה לא מעט שחקנים משמעותיים. שמשון כפר קאסם

יש לא מעט שחקנים משמעותיים שהצטרפו לקבוצות בליגה ויהיה מסקרן לראות את השתלבותם כאשר בין השמות ניתן למצוא את צמד הקשרים של צעירי טייבה צ'יקו טננבאום ששיחק במכבי יפו בעונה האחרונה וטל שמעיה שהגיע מקביליו יפו ובעל עבר משחק בליגה לאומית לאחר ששיחק בהכוח רמת גן ומכבי אום אל פחם. שחקן משמעותי נוסף הוא הבלם המנוסה רגב וולק שעלה בעונה האחרונה ליגה עם הפועל אום פחם ונחשב לבלם בכיר בליגה והצטרף לקבוצת הפועל כפר קאסם.

#בניגת

כתבות נוספות