רפי בוסקילה: "כולם רוצים להראות שהצליחו לנצח את הקבוצה שהשקיעה הרבה כסף. אנחנו חסינים לכל מי שמ

דבורייה קיימה משחק ראשון לעונת הכדורגל הקרובה כאשר פגשה את הפועל רמות מנשה במסגרת הגביע. דבורייה עברה בהצלחה את מבחן התוצאה כשניצחה את המשחק בתוצאה 2-0 אך ההתמודדות הייתה כלל לא פשוטה ועל אף שסביב הקבוצה הייתה ציפייה שהמשחק יוכרע כבר בדקות הראשונות, שני השערים של סולטאן זועבי ומועין נג'אר הגיעו דווקא בדקות הסיום.

מאמן הקבוצה רפי בוסקילה התראיין לאתר יאללה ספורט בסיום המשחק וראשית התייחס ליכולת הקבוצה: "בכלל לא מאוכזב מהיכולת, שלטנו תשעים אחוז לעומת עשרה אחוז. נכון שאני מצפה מהקבוצה שלי להרבה יותר אבל זה בסדר, המטרה הייתה לנצח וזה מה שחשוב".

צפו בראיון המלא

עוד הוסיף בוסקילה: "ראיתי דברים טובים שנשמר אותם וראיתי גם דברים לא טובים אבל לא אחשוף אותם כדי שהקבוצות האחרות לא יידעו. אנחנו יודעים שכך העונה תיראה וקבוצות יסתגרו בחצי המגרש, בסך הכל אני מרוצה מהניצחון".

על פציעתו של אבי מלכה שפונה לביה"ח בתום המחצית הראשונה וההתמודדות עם חסרונו: "מאוכזב מהפציעה שלו, אנחנו נאחל לו החלמה מהירה. נתחיל לבדוק אלטרנטיבות אחרות, אבי מלכה הוא בורג חשוב במערכת. נאחל לו החלמה מהירה אבל בכל מצב הראש התחיל לעבוד על שחקנים שיגיעו בנוסף לאבי מלכה".

מרוצה מהתוצאה. בוסקילה

צילום: אחמד עזאיזה

על היריבות האחרות בליגה: "כולם רוצים להראות ש'הצליחו לנצח את הקבוצה שהשקיעה הרבה כסף'. אנחנו לא נשתמש אף פעם במילה כישלון, נעשה את המקסימום כדי לנצח ואני סומך על השחקנים. אנחנו לא נחים על זרי הדפנה".

בנוגע למטרת הקבוצה לעלות ליגה אמר בוסקילה: "מקווה שכבר במהלך העונה נבטיח את העלייה אבל ייאבקו איתנו קבוצות נוספות שהצהירו שרוצות לעלות והתחזקו. נסתכל משבת לשבת וממשחק למשחק, כבר בשבת הקרובה יש לנו משחק".

נפצע רגע לפני פתיחת הליגה. אבי מלכה

צילום: אחמד עזאיזה

על הלחץ שנוצר סביב הקבוצה: "לא אגיד מילה על הקבוצות האחרות, אני בשונה ממאמנים האחרים מסתכל רק על הקבוצה שלי ואנחנו חסינים לכל מי שמסתכל עלינו, גם את השחקנים זה לא מלחיץ".

בסיום הודה רפי בוסקילה לשחר סימן טוב וצוות טירת הכרמל(המגרש בו התקיים המשחק) ואיחל גם להם הצלחה. 

#דבוריה

כתבות נוספות