ניצלה בדקות הסיום: דבורייה ניצחה את רמות מנשה במשחק הגביע. אבי מלכה נפצע

דבורייה פתחה את העונה עם ניצחון במשחק הגביע מול הפועל רמות מנשה. סולטאן זועבי ומועין נג'אר כבשו את שערי הניצחון לקבוצתו של בוסקילה, אבי מלכה נפצע וחשש מזמן היעדרותו.

בהרכב דבורייה פתחו: השוער אבי עמוס, בני סימן טוב, מועין נג'אר, קרלוס לואיסה, רקאן נג'אר, אליאור אוחיון, אורן עידו, סולטאן זועבי, דניאל לידר, אבי מלכה וצחי אליחן. השחקנים אחמד עזאיזה, מוחמד שיבלי, לונה מסאלחה ויהודה ז'אנו עדיין לא נרשמו בהתאחדות ולא לקחו חלק במשחק.

דבורייה התקשתה במחצית הראשונה ועל אף שהצליחה להגיע למצבים מאיימים על שער היריבה אף אחד מהם לא התממש לשער יתרון והמחצית הסתיימה מאכזבת מאוד מצדה.

עוד במהלך המחצית הראשונה ספגה דבורייה מכה לא פשוטה והיא פציעתו של החלוץ אבי מלכה בברכו. חוסר מזל לחלוץ וקבוצתו כאשר סובל מפציעה חוזרת ונכון לעכשיו לא ידוע כמה זמן ייעדר והאם יהיה כשיר לפתיחת העונה. במקומו של מלכה נכנס לשחק מועאד עזאיזה.

המחצית השנייה נפתחה דומה למחצית הראשונה עד שלקראת סיום המשחק לפני שריקת הסיום סולטאן זועבי כבש את שער היתרון שדבוריה כל כך חיכתה לו. מספר דקות לאחר מכן דבורייה ניצלה את המומנטום שלה והבלם מועין נג'אר הכפיל את התוצאה ל 2-0 שנשמרה גם עד לסיום.

בני סימן טוב אמר לאחר המחצית הראשונה: "ידענו שזה מה שיהיה לנו מל כל הקבוצות שיסתגרו מולנו. המשחק הזה הוא רק הכנה בשבילנו והכי חשוב שנבוא מוכנים לליגה".

#דבוריה

כתבות נוספות