"הרסו את המשפחה של מהראן לאלה, העונש לא מידתי זה פשוט חוסר צדק"

פואד לאלה, דודו של השחקן מהראן לאלה התראיין לערוץ האוהדים fansee והתייחס לעונש שקבע בית הדין: "הרסו את המשפחה של לאלה, איפה האנושיות? העונש לא מידתי".

השבוע קבע בית הדין את העונש של השחקן מהראן לאלה לאור פרשת השימוש בחומרים האסורים. כאמור קבע בית הדין שלאלה יורחק לשנתיים מכל פעילות ולהבדיל מהעונש האחרון חל עליו איסור גם להשתתף באימונים.

לאלה ויואב כץ במחנה האימונים

צילום: מועדון כדורגל הפועל חיפה

מי שמלווה את לאלה לאורך כל הקריירה והסוגיה המשפטית הוא דודו פואד שהתראיין השבוע לערוץ האוהדים fansee והתייחס לעונש אותו קיבל השחקן: "יום גזירת העונש הוא זה יום קשה לכדורגל הישראלי, עונש לא מידתי ולא הגון פשוט חוסר צדק. אין לי מילים עדינות להגיד על מי שמתנער מאחריות ומפיל את התיק על הקורבן, על השחקן. כשהתברר לכולנו שיש חומר אסור השאלה הייתה בלבד האם זה בתום לב או לא? והוכח שזה בתום לב אז במקום שיפתחו בחקירה בהתאחדות למה לא הייתה הסברה, לא הפעילו שיקול דעת"

עוד הוסיף פואד: "עשו לו משפט שדה, ההתאחדות השיגה את מטרתה. שחקן כמו לאלה שלא קיבל כרטיס אדום כל הקריירה מקבל עונש כזה? אז המטרה הושגה אבל איפה האנושיות. הרסו את המשפחה של לאלה, את האוהדים. אי ידיעת החוק אינה פותרת מעונש זה נכון אבל מדובר בלאלה שעשה רק דברים טובים לכדורגל. איך יאמינו בהתאחדות ובגופים הציבוריים? מגיע לו עונש, העונש לא מידתי. צריך לפתוח בחקירה למה קבוצות ושחקנים לא ידעו".

#מהראןלאלה

כתבות נוספות