בני סכנין מצפה לחזק את הסגל עד מחזור הליגה הבא

בני סכנין עובדת על חיזוק הסגל. גאנטוס קיבל זימון בכורה לנבחרת הצעירה שמשחקת הערב מול אזרביג'אן.

בני סכנין שיצאה לפגרה עם מאזן מושלם, דנה עתה בחיזוק הקבוצה לפני המחזור השלישי שיתקיים בעוד 10 ימים בו תפגוש את מכבי תל אביב. בנושא החיזוק, בסכנין מחפשים קשר שמשחק מתחת לחלוץ בנוסף לחלוץ, הצוות המקצועי שצופה כל יום בהרבה שחקנים זרים התרשמו מהאוקראיני אנדריי טוטוביצקי שבקבוצה מצפים שכן יגיע לארץ בימים הקרובים וייפתר כל מה שנדרש מול שחטר דונייצק על מנת שיחתום בקבוצה.

בעניין וייסמן ועוואד, יש לציין כי הקבוצה הצהירה לא פעם כי היא מתנגדת למדיניות השאלת שחקנים מקבוצות אחרות אך במידה ולא תמצא חיזוק מתאים בעמדה הזו היא תתעניין בקידום השאלת אחד מהם כאשר מצדה של מכבי חיפה הודיעו שייצא להשאלה ויסמן בלבד כאשר מצדה של סכנין התעניינו מאוד וניסו לקדם דווקא את הבאתו של עוואד. החלוץ גאוצ'ו השתפר מבחינה מקצועית באימונים וצפוי לעבור בסופו של דבר בבקרה על מנת שיישאר בקבוצה. כמו כן הצוות המקצועי יערוך ישיבה ובה ידון על עתיד הקבוצה כאשר הביעו שביעות רצון רבה מהנעשה באימונים ובקבוצה מספרים על אווירה חיובית מאוד שתרמו לה גם שני הניצחונות האחרונים.

יצאו מרוצים לפגרה. שחקני בני סכנין

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

עוד בנוגע לסגל, לצד החיזוק הצפוי נעשים ביומיים האחרונים ניסיונות על ידי סוכנו של פיראס מוגרבי לצירופו לשורות האלופה הפועל ב"ש, לאור העובדה שבבאר שבע מחפשת חיזוק לחלק הקדמי כאשר טוני וואקמה צפוי לעזוב בינואר לחו"ל. הסיכוי שמהלך כזה יצליח הוא לא גדול בשלב זה אך במידה והפועל ב"ש תחליט ללכת עליו, האם הנהלת סכנין תאשר זאת? ימים יגידו.

בנוגע למידו בדארנה, השחקן צפוי להיפגש עם הנהלת הקבוצה על מנת לשוחח על עתידו בקבוצה לאור שיתופו המועט במשחקים האחרונים, הפועל עכו ומכבי נתניה הביעו עניין בקשר הצעיר שכזכור בעונה האחרונה יצא לחצי עונת השאלה בליגה הלאומית ולא מן הנמנע שיבקש לצאת להשאלה שוב אך יש לציין שמועד ההעברות עומד להסתיים. הבלם הצעיר מארון גנטוס קיבל זימון בכורה לסגל הנבחרת הצעירה שמשחקת הערב מול אזרבייג'ן מהמאמן מרקו בלבול שצפה בו במשחקי הקבוצה האחרונים.

רוצה לצבור דקות משחק. מידו בדארנה

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

ומחוץ לתחומי המגרש, השבוע חגגה הקבוצה יחד בחתונתו של מוחמד כליבאת בנוכחות הצוות המקצועי וההנהלה יחד עם שחקנים רבים מהמגזר הערבי שמשחקים בליגת העל ובאירופה.

השחקנים מבלים יחד עם החתן מוחמד כליבאת

#בניסכנין

כתבות נוספות