תאמר אחמד ישוחרר מכפר כנא. הקבוצה מעוניינת בבילאל סבע

הבלם תאמר אחמד ישוחרר באופן סופי מהפועל כפר כנא. הקבוצה מעוניינת בבילאל סבע. שלום עקיבא? "אנחנו אוהבים אותו והוא אוהב אותנו וזה מה שחשוב"

הפועל כפר כנא חזרה ממחנה האימונים בבולגריה באווירה חיובית כאשר היו מאוד מרוצים מהתנאים, מהמקום ומהאווירה. מבחינת סגל הקבוצה אמרו שהייתה שביעות רצון מקצועית אך "חסר לנו רק להידבק יחד וזה יהיה מאוד מוצלח".

המאמן פאיד חסון אמר ליאללה ספורט: חזרנו ממחנה אימונים מוצלח מאוד והייתה עבודה חברתית ומקצועית טובה.

שחקני הפועל כפר כנא במחנה האימונים

על השחקן שלום עקיבא ששמו נקשר לעירוני טבריה בימים האחרונים: "שלום אצלנו, חתום בכפר כנא והוא שחקן חשוב בהפועל כפר כנא. אנחנו אוהבים אותו והוא אוהב אותנו וזה מה שחשוב. קשה מאוד אם יבקש ללכת, לא נשחרר אותו. הוא רוצה להיות אצלנו וזה מה שחשוב לנו, לא רק שאנחנו רוצים אותו הוא גם רוצה אותנו, יש כימיה טובה בין שני הצדדים"

על הרכש החדש מוטי מלכה והשתלבותו בסגל: "נכנס כל כך מהר למערכת והוא מגלה אחריות. שחקן טוב לא רק בגלל שמבקיע שערים אלא עושה סביבו שחקנים טובים וזה חשוב מאוד. יש לו יכולת מעל ליגה א' והוא מביא אותה למגרש".

המאמן פאיד חסון במחנה האימונים

עוד בנוגע לסגל, הקבוצה פנתה לבילאל סבע שחקן הפועל שפרעם והגישה לו הצעה אך טרם החזיר תשובה סופית. בנוגע לבלם תאמר אחמד שחתם בקבוצה לפני כשבועיים, הוא צפוי להשתחרר מהקבוצה באופן סופי מהסיבה שעוד לא החלים לחלוטין מפציעתו.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות