שלושה שחקנים שוחררו מהפועל שפרעם, פגישה מכרעת בנוגע לעתיד הקבוצה תתקיים בשעות הקרובות

הפגישה הדחופה שהתקיימה אמש הסתיימה ללא מציאת פתרון, פגישה מכרעת בנוגע לעתיד הקבוצה תתקיים בשעות הקרובות. ניסן רביבו, טרס שלקובסקי ומתנאל בן סימון שוחררו באופן רשמי.

אמש(שני) בשעות הערב התקיימה ישיבה בין חברי הנהלת הפועל שפרעם כדי לדון בעתיד הקבוצה ולנסות לפתור את הבעיה בין ההנהלה לעירייה בעקבות אחד התנאים אותו הציבה העירייה והוא הצגת ניהול תקין לצורך העברת כספים, יחד עם התפטרותו של דאהש מהעמותה(המנהלת את הקבוצה) כך שבעצם יישאר יו"ר כבוד ללא סמכויות, דאהש הסכים לבקשתה של העירייה ולא התנגד למהלך .

יימצא פתרון או לא? הפועל שפרעם

בפגישה שהתקיימה אתמול הציבה העיריה תנאי נוסף והוא שיצורפו עוד שני בעלי זכות חתימה לצידו של דאהש בהתאחדות לכדורגל כאשר שמותיהם של ראמי אבו חרב ואחסאן אלחאג עלו וכאן התחיל הויכוח כאשר דאהש לא הסכים שיהיו שני אנשים אלא רק אחד. אם כך, סימני שאלה רבים מרחפים עד לרגע זה מעל ראשה של הפועל שפרעם ובשעות הקרובות ינסו לקבוע פגישה נוספת על מנת להגיע לפתרון ובסביבת חברי ההנהלה אומרים שיש אופטימיות לפתרון כאשר סיכוי גדול שדאהש יסכים לתנאי ויצורף גם מונדיה להנהלה. השאלה הגדולה היא מה יקרה לקבוצה אם מציאת פיתרון לא תצלח? מה שבטוח, העתיד יוכרע בקרוב מאוד.

בנוגע לסגל הקבוצה, לאחר עזיבתו של אחמד דיאב, שלושה שחקנים נוספים עוזבים את הקבוצה והם טרס שלקובסקי, ניסן רביבו ומתנאל בן סימון.

קיבל הרבה הצעות. רביבו (בירוק)

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

ניסן רביבו מועמד להצטרף לצור שלום וזאת לאחר שקיבל הצעות רבות מליגה ב' ומליגה א' ביניהן דבוריה קרית אתא וטבריה, טרס שלקובסקי מועמד לבאקה אל גרבייה שאגב, אליה מועמד גם גמליאל פרץ ששיחק בעונה האחרונה בהפועל חדרה והתאמן איתה בימים האחרונים. השחרור של שלושת השחקנים לא היה פשוט ואף חלקם ויתרו על משכורת שעוד לא שולמה להם רק בכדי להשתחרר מהקבוצה שהצהירה בפניהם שנכון לעכשיו אין לה את היכולת לשלם את חובותיה כלפיהם. כמו כן בהתאם להתפתחויות בישיבה שצפויה להתקיים היום יוכרע עתיד שאר השחקנים בפרט שחקני הרכש.

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות