דאהש סואעד לא ימשיך בתפקיד יו"ר שפרעם, העירייה דורשת בחירת הנהלה חדשה

עיריית שפרעם דורשת בחירת הנהלה חדשה, דאהש סואעד יישאר בקבוצה אך לא צפוי להמשיך בתפקיד היו"ר. היום תתקיים ישיבת חירום לבחירת צוות הניהול החדש.

קיץ לא קל עובר על הפועל שפרעם ובמיוחד בשבוע האחרון בו היו הרבה ספקולציות ואי ודאות סביב עתיד הקבוצה. הפועל שפרעם, שעלתה העונה לליגה א' לאחר מספר שנים בהן בילתה בליגות ב' ו-ג', הייתה כמעט על סף פירוק כאשר היא חווה בעיות כלכליות, שחקנים וותיקים ובכירים שלה רוצים לעזוב, הקהל הפגין במשך ימים שלמים מול בניין העירייה שבינה ובין הנהלת הקבוצה יש משבר אמון גדול.

הקהל מפגין, רוצה פתרונות

לפני כשבוע פוצץ מחנה האימונים של הקבוצה ולאחריו באה הצהרת חלק מהשחקנים שיעזבו אם לא יקבלו את השכר שמגיע להם. ימים ספורים לאחר מכן התקיימה פגישה בשיתוף הקהל וראש העירייה במטרה למצוא פתרון אך משם לא התקדם דבר ממשי, כתוצאה מכך חלק מהקהל הפגין מול בניין ראש העירייה אמין ענבתאוי וסגנו מוראד חדאד. אם כך, הערב צפויה להתקיים פגישה ובה ייבחר יושב ראש עמותה חדשה שינהל את הקבוצה במקומו של דאהש סואעד וזאת כתוצאה מדרישת העירייה לבחירת הנהלה חדשה והצגת ניהול תקין על מנת שתזרים כספים מהתקציב שלה בעזרתו תתאפשר פעילות הקבוצה.

כאמור בנוסף לפגישה הערב בה ככל הנראה ידונו בבחירת היו"ר החדש, יתאמו פגישות עם שחקני הקבוצה במטרה להגיע לסיכום על המשך דרכם. בנושא זה, אמש עזב אחד השחקנים באופן רשמי וזהו אחמד דיאב שחתם בקבוצת צעירי טמרה בליגה ב' ועל כך אמרו בקבוצה: "מבינים את הרצון לחתום בקבוצות אחרות, הקבוצה לא מתאמנת כבר שבועיים ויש בעיה כלכלית, מי שמפרנס משפחות ותלוי בכסף הזה זו בעיה גדולה בשבילו".

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות