עידן שמש: "מאמין בעצמי ויודע שהמקום שלי הוא על המגרש, מקווה שאמשיך לקבל את הקרדיט"

שביעות רצון בסכנין מהניצחונות בשני המחזורים הראשונים של הליגה, עידן שמש: "שמח שהבקעתי שער כל כך חשוב, ידענו שצריך לעשות הכל כדי לנצח". מארון גנטוס קיבל זימון לסגל הנבחרת הצעירה. 

 

בסכנין מרוצים מהמאזן המושלם של צבירת 6 נקודות מתוך 6 אפשריות בשני המחזורים הראשונים של הליגה. על אף שבקבוצה יודעים שנדרש חיזוק והיכולת לא מספקת, מתרכזים בעובדה שהשיגו את הנקודות ויוצאים לפגרת הנבחרות מרוצים ורגועים יותר. 

 

מבחינת סגל הקבוצה, קיבלו מחמאות החלוץ עידן שמש שכבש את השער שהכריע את המשחק לטובתה של סכנין והזכיר את אותם משחקים קריטיים בהם הכריע לקבוצה מספר משחקים רצופים שהיו קריטיים בהבטחת מקומה בפלייאוף העליון אליו שואפת להגיע גם העונה. בנוסף קיבלו מחמאות השחקנים שנכנסו כמחליפים ועשו שינוי משמעותי במשחק הקבוצה שהשתפר בצורה בולטת במהלך המחצית השנייה של המשחק. כמו כן מודעים לקושי בהגנה שבא לידי ביטוי במהלך המשחק אמש בעיקר לאור חסרונם הקריטי של מארון גנטוס שהפך לשחקן הרכב משמעותי וסארי פלאח שעבר ניתוח. 

השתפר במחצית השניה ועשה את השינוי. תמבי

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

 

החלוץ עידן שמש אמר בסיום המשחק: "שמח שהבקעתי שער כל כך חשוב, ידענו שאנחנו צריכים לעשות הכל כדי לצאת עם ניצחון מהמשחק הזה". 

 

על המאמן החדש פליקס נעים: "אנחנו מרגישים טוב באימונים, מרגישים שיפור. יש לנו עוד הרבה על מה לעבוד ואנחנו יודעים את זה אבל כרגע מרוצים מהתוצאות שהשגנו".

 

על כך שפתח כבר שני משחקים ברציפות בהרכב במקומו של גאוצ'ו שלא עבר בבקרה: ״אני מאמין בעצמי ויודע שהמקום שלי הוא על המגרש מבחינתי אני ימשיך לתת את ה100% שלי כדי לעזור לקבוצה, מקווה שאמשיך לקבל את הקרדיט גם בעתיד״.

שחקן הכרעה. שמש

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

 

בנושא אחר, הבלם הצעיר מארון גנטוס קיבל הבוקר באופן רשמי זימון לסגל הנבחרת הצעירה למשחקים מול אזרבייג'ן. כבר אמש במשחק נצפה גנטוס יושב עם מרקו בלבול שבמשך מספר משחקים צפה בו והזימון היה צפוי להגיע לאור יכולתו המצוינת אותה הציג מאז קיבל את המקום בהרכב הקבוצה. 

 

בנוגע לחלוץ לוקאס גאוצ'ו שלא עבר בבקרה לא היה חלק מסגל המשחק כבר שבוע שני ברציפות וגם לא נכח אמש בתחומי האצטדיון, בקבוצה לא מצהירים על כך שייפרדו אך נראה שאין שביעות רצון מהשחקן על אף השתפרותו מבחינה מקצועית באימונים, כמו כן אמר אמש המאמן פליקס נעים: "אם לא יעבור בבקרה נמצא חיזוק אחר". כאמור השחקן הגיע היום לאימון כרגיל והתקיימה שיחה בינו ובין המנכ"ל חאלד דוכי. בנושא אחר, בקבוצה עושים מאמצים רבים להשלים את הגעתו של הקשר האוקראיני אנדריי טוטוביצקי לארץ עליה פורסם לראשונה באתר יאללה ספורט והיא צפויה להיות במהלך השבוע לאחר שהצליחו כבר להגיע לסיכום ונותר רק הסדר סופי מול קבוצתו שחטר דונייצק. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload