וג'די אלקיש מאמן בני ממב"ע גולן: "יש התקדמות משבוע לשבוע, המטרה שלנו להישאר בליגה"

 

שביעות רצון בבני ממב"ע גולן מהרמה המקצועית באימונים ומשחקי ההכנה: "יש התקדמות משבוע לשבוע". הקבוצה את בני נחף במשחק אימון בתוצאה 3-1. 

 

זו תהיה השנה ראשונה בתולדותיה בה תשחק בליגה ב' בני ממב"ע גולן והגליל שנוסדה בסך הכל לפני שנתיים וזאת לאחר שעשתה בעונה האחרונה עלייה היסטורית. כאמור, עד להיווסדות הקבוצה שיחקו יישובי רמת הגולן ביניהם מג'דל שמס, בוקאעתא, מסעדה ועין קיניא שיחקו בליגה מיוחדת מקומית שהקימו משלהם.

לקראת פתיחת העונה בליגה ב' עשתה ממב"ע גולן והגליל את הכנותיה בהיבט הסגל כאשר רובו יישאר זהה לסגל מהשנה שעברה שמטרתו תהיה להציב קבוצה חזקה ומכובדת שתישאר בליגה בכבוד ולא תגיע למשחקי ההישרדות בסיומה. מגרשה הביתי הוא בטובא והמגרש החלופי שלה הוא נחף.

 

עד כה שיחקה הקבוצה חמישה משחקי אימון מתוכם ניצחו שלושה והפסידו שניים ובסך הכל האווירה חיובית ויש שביעות רצון מהתפקוד של הסגל ברמה המקצועית. מאמן הקבוצה וג'די אלקיש אמר בסיום משחק האימון שהתקיים השבוע בו ניצחה את בני נחף: "התחלנו להתאמן לפני יותר מחודש, צירפנו גם מאמן כושר שתורם לקבוצה באופן משמעותי".

מרוצה מקבוצתו עד כה. וג'די אלקיש 

 

עוד הוסיף וג'די על ההכנה של קבוצתו לפתיחת העונה: "היום היה המשחק החמישי שלנו העונה, אהבתי את המשמעת הטקטית של השחקנים וראיתי שיש התקדמות משבוע לשבוע ואני מקווה שעד מפתיחת הליגה הקבוצה תהיה מוכנה על הצד הטוב ביותר. המטרה שלנו להישאר בליגה במיוחד כשלא הבאנו שום רכש, רוב התקציב שלנו הוא מתרומות של אנשים ויש לנו יו"ר שתורם מכיסו. התקציב שלנו יעמוד על בין 350-400 אלף ואני מקווה שזה יעזור לנו להשיג את המטרה להישאר בליגה בעונה הקרובה". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload