סכנין ניצחה 2-1 את רעננה, עידן שמש כבש שער מכריע

פליקס נעים רושם יחד עם בני סכנין ניצחון שני ברציפות כאשר ניצחו הערב את רעננה 2-1 באצטדיון בערב.

בני סכנין פתחה את המשחק ללא הבלם הצעיר מארון גנטוס שנפצע, ללא החלוץ לוקאס גאוצ'ו שלא עבר בבקרה וללא מידו בדארנה שנותר בחוץ מהחלטת מאמן. הדקות הראשונות של המשחק היו לטובת רעננה שהצליחה להגיע ליותר מצבים חלקם אפילו קרובים מאוד בזכות הצמד מוחמד שכר וג'ורדן פושה אך עד לסיום המחצית הראשונה אף אחד מהם לא התממש לכדי שער יתרון על אף שחלק מהניסיונות היו קרובים מאוד אך בזכות הצלה דרמטית של קנדיל הם נמנעו. קריאות בוז מהקהל בסוף המחצית.

את המחצית השנייה פתחה סכנין אחרת וזה גם בר לידי ביטוי בשער יתרון שכבש תמבי סגס בבעיטה מחוץ לרחבה ישירות לתוך השער של האורחת אך זה לא עזר לה וממש כמה דקות לאחריו ספגה שער שוויון שהצביע על החולשה שלה בהגנה שניתן היה לראות מפתיחת המשחק. החילופים של פליקס נעים עשו את העבטדה והכנסתם של ג'אבר ומוסא שינתה את פני המשחק ובהמשך לקראת שריקת הסיום בני סכנין גם הצליחה לכבוש שער נוסף מרגליו של החלוץ עידן שמש שהזכיר לסכנין את אותם ימים בהם הכריע לה מספר משחקים קריטיים ברציפות. התוצאה נשמרה עד לסיום 2-1 לבני סכנין.

מחוץ לתחומי המשחק, נצפה מאמן הנבחרת הצעירה מרקו בלבול יושב עם הבלם הצעיר מארון גנטוס שצפוי לקבל ממנו זימון לנבחרת הצעירה. 

המאמן פליקס נעים אמר בסיום: "אני שמח מהתוצאה למרות שהכדורגל לא יפה לעין. אני מאוד שמח שניצחנו, אל תשכחו שהגעתי רק שבוע לפני פתיחת הליגה ויש עוד הרבה עבודה" 

על טוטוביצקי האוקראיני אמר:" מחר נדע הכל באופן סופי. אנחנו נמצאים במשא ומתן עם קבוצתו שחטר דונייאצק והיה קשה ליצור איתם קשר". 

על החלוץ לוקאס גאוצ'ו שלא עבר בבקרה ולא נצפה בתחומי האצטדיון:"אני רוצה אותו. אם לא יעבור בבקרה נמצא חיזוק אחר ואם לא הגיע היום גם כן נטפל בזה" .

שחקני סכנין חוגגים עם הקהל 


כתבות נוספות