אום אל פחם מנסה לצרף את מחמוד עבאס, פגישה בין באקה לאום אל פחם בנוגע לאסלאם מוואסי צפויה להיערך היום

הפועל אום אל פחם מנסה לקדם משא ומתן עם השחקן מחמוד עבאס, נמשכים החיפושים אחר בלם בכיר לקבוצה. צפויה להתקיים פגישה בין באקה לאום אל פחם בנוגע לאסלאם מוואסי.

לא מעט התעסקות יש להפועל אום אל פחם עם הסגל שלה בימים האחרונים לקראת פתיחת העונה בליגה א' צפון כאשר הקבוצה יודעת שעליה להתחזק במספר עמדות עוד לפני שתיפתח העונה ומרכזת מאמץ בחיפוש אחר קשר ובלם בכירים. בשבוע האחרון התקיימה פגישה בין הנהלת הקבוצה לבין סוכנו של הבלם יוסי ביטון מהפועל ירושלים אך נכון לעכשיו העסקה שכללה את הבלם יוסי ביטון והחלוץ ליאור עדיקה לא צלחה.

בימים האחרונים פנתה אום אל פחם באופן רשמי לשחקן מחמוד עבאס. הקשר ששיחק בעונה האחרונה בהפועל עכו איתה עלה מהליגה הלאומית לליגת העל קיבל במשך החודשיים האחרונים מספר הצעות מקבוצות בליגה הלאומית וקבוצות ליגה א' שמכוונות לעליית ליגה. בכוונתה של אום אל פחם לקדם במהירות את המשא ומתן עם השחקן על מנת להחתימו בקבוצה תוך מספר ימים, במידה והיא תצליח לצרפו מדובר בשחקן שובר שוויון ובעל ניסיון שישדרג את הסגל שלה באופן משמעותי. כמו כן נמשכים החיפושים אחר בלם לבכיר לקבוצה כאשר נעשתה פנייה לבלם בכיר בליגה א' דרום.

יהיה השחקן שובר השוויון שאום אל פחם מחפשת? עבאס

צילום: מועדון כדורגל הפועל עכו

בנוגע לשחקן אסלאם מוואסי, צפויה להתקיים היום פגישה בין הנהלת הפועל באקה להנהלת הפועל אום אל פחם בה ידונו בשחרורו של השחקן על אף שהנהלת אום אל פחם הצהירה כי מתנגדת לכך בכל תוקף, במידה וכן יגיעו להסכמה על שחרורו הוא יעבור לשחק בשורותיה של באקה אל גרבייה.

רגעים מכריעים בין באקה לאום אל פחם

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות