מכבי נחף החתימה את אחמד אסדי. מעוניינת גם בענאן בושנאק

מכבי נחף החתימה את השחקן אחמד אסדי. הפסידה לממב"ע גולן במשחק אימון בתוצאה 3-1.

אחמד אסדי שחתם היום בשורות נחף והצטרף אליה באופן רשמי שיחק בעונה האחרונה במכבי שפרעם ובעונות האחרונות שיחק במספר קבוצות. כמו כן היה במכבי נחף בעברו כשעלתה מליגה ג' לליגה ב'.

בנושא אחר, קיימה הקבוצה היום משחק אימון מול ממב"ע גולן העולה החדשה לליגה ב' בסיומו הפסידה בתוצאה 3-1. מאמן הקבוצה חגי ממן אמר בסיום המשחק: "אנחנו עוד לא נראים בדיוק כמו שאני רוצה. המשחק שלנו צריך להיות יותר זורם, אנחנו עוד בודקים מספר שחקנים בכמה עמדות ואני מקווה שנעשה עוד כמה התאמות כדי שנראה טוב. עשינו כבר ארבעה משחק אימון מול כאבול שהיא קבוצה מצוינת ומול אחי עכו, רשמנו גם שני הפסדים. אני בודק עוד הרבה שחקנים ונעשה עוד שינוי תוך כדי תנועה, אני מקווה שעד המשחק הראשון מול נהריה נהיה מוכנים ונוכל להראות את היכולת האמיתית של נחף".

מצטרף לנחף. אסדי(מימין)

בנושא אחר, חלק מהקהל של מכבי נחף הגיע היום למשחק האימון והביע את אי שביעות רצונו מהתנהלות הקבוצה לאחרונה. בנוסף, נשמעו קריאות מצד מספר אנשים בקהל בסיום המחק כלפי מאמן הקבוצה. במקביל להחתמה שביצעה היום, מעוניינת מכבי נחף בקפטן הפועל שפרעם בעונה האחרונה ענאן בושנאק. בושנאק שיחק היום במדי הקבוצה במשחק האימון שקיימה מול ממבע גולן ואף ישב עם הנהלת הקבוצה אך לא הגיעו להסכמות בשלב זה.

ענאן בושנאק במהלך משחק האימון של נחף

#בנינחף

כתבות נוספות