בני סכנין והקשר אנדריי טוטוביצקי הגיעו לסיכום. צפוי להגיע בשבוע הבא לארץ

פרסום ראשון: לאחר משא ומתן ארוך בני סכנין הגיעה לסיכום עקרוני עם הקשר האוקראיני אנדריי טוטוביצקי שצפוי לנחות בארץ בשבוע הבא.

בני סכנין מתכוננת בימים האחרונים למפגש שמצפה לה בשבת הקרובה מול רעננה כאשר בקבוצה מספרים על אווירה חיובית מאוד ברמה החברתית וגם כן הביעו שביעות רצון מהמאמן פליקס נעים. הקבוצה נערכת למשחק הקרוב כאשר תחסר מספר שחקנים בסגל ביניהם הבלמים סארי פאלח שעבר ניתוח והצעיר מארון גנטוס שמוערך מאוד בקבוצה ורשם הופעות מוצלחות מאוד במשחקים האחרונים אך נפצע במשחק האחרון ועדיין לא צפוי להיות כשיר. כאמור גנטוס התאמן היום אבל עדיין חש כאבים ולא צפוי לפתוח בהרכב, הכנסתו לסגל תלויה באימון מחר. עלי עותמאן צפוי לחזור לסגל.

בנוגע לקשר האוקראיני אנדריי טוטוביצקי, לאחר משא ומתן מתמשך הצליחה בני סכנין להגיע עמו לסיכום עקרוני על תנאיו ובשבוע הבא הוא צפוי להגיע לארץ. כזכור, טוטוביצקי הוא השחקן שהרשים את צוות האימון הכולל את העוזרים אלדד שביט ואימן חלאילה בהובלת המאמן פליקס נעים. טוטוביצקי שיחק בעברו בקבוצת שחטר דונייצק ובעונה האחרונה שיחק בקבוצה קורטרייק בליגת העל הבלגית.

לאחר משא ומתן ארוך מסתמן שהגיעו להסכמות. טוטוביצקי

בנושא אחר, אין שביעות רצון גדולה מהחלוץ לוקאס גאוצ'ו שלאחר אי הבנה של המועדון התברר שלא עבר בבקרה התקציבית. על אף שבאימונים האחרונים השתפר מבחינה מקצועית, מי שעשוי לקבל את הקרדיט במקומו הוא החלוץ עידן שמש שכבר פתח בהרכב במשחק האחרון. חלוץ נוסף ששמו עומד על הפרק הוא מוחמד עוואד אך כרגע לא נעשתה פנייה רשמית, כל ניסיון לקידום המשא ומתן מצד סכנין מול עוואד שמבוקש אצל מספר קבוצות בליגת העל מותנית בהחלטה הסופית של מכבי חיפה בנוגע להשאלתו.

#בניסכנין

כתבות נוספות