אכזבה באחי נצרת מההפסד במחזור הראשון: "רצינו לפתוח ברגל ימין אבל זה לא עבד, לא נכנסים לפאניקה&q

אחי נצרת הפסידה במשחק הראשון של העונה מול בית"ר ת"א/רמלה: "רצינו לפתוח ברגל ימין אבל לא עבד"

יום אחד בלבד לאחר מסיבת העיתונאים החגיגית שערכה אחי נצרת ובה הצהירה על כוונתה לעלות ליגה, היא ספגה הפסד במחזור הראשון בו התמודדה מול בית"ר ת"א/רמלה. במסיבת העיתונאים הצהיר המאמן אדהם הדיה שהסגל שלו מוכן לצאת לדרך ואולי יהיה עוד חיזוק או שניים אך מסתמן שהדרך כלל לא פשוטה והפסד במחזור הראשון לבטח לא היה בתכנון. קבוצתו של עמיר תורג'מן עלתה ליתרון כבר בדקה ה-13' ובתחילת המחצית השנייה סוהיל ארמלי שחקנה המוכשר של בית"ר ת"א שממשיך בשורותיה לעונה נוספת כבש את השער השני שגם קבע את תוצאת המשחק 2-0.

המאמן אדהם האדיה אמר בסיום המשחק: "בכל זאת מדובר במשחק ראשון. היינו עדיפים והחזקנו הרבה בכדור. קיבלנו שער במתפרצת , תקפנו אותם ולצערי קיבלנו גם את השני במתפרצת. נכנסנו למשחק כפייבוריטים, אנחנו עם כוונות עלייה אבל זה לא יהיה קל, נילחם עד הסוף".

הדרך לא תהיה פשוטה. הדיה

צילום: נזיה סולטאן

מה לא עבד? "ניסינו ולא עבד, לא נבכה על חלב שנשפך . הליגה עוד ארוכה ונלמד את הטעויות, ברור לנו שחסר לנו שחקנים בשתי עמדות ונדאג להביא את השחקנים המתאימים. בקשר להצהרות, מובן שלא הצהרנו שננצח את כל הליגה ויודעים שתהיה ליגה קשה. נילחם עד המחזור האחרון אבל לא צריך להיכנס לפאניקה מדובר במשחק ראשון, משחק חוץ וקשה. הפנים שלנו כבר ליום שני למשחק בית נגד עוד קבוצה קשה (מכבי הרצליה), מקווים לשכוח מהמשחק הזה ולתקן את הטעויות".

שחקן הרכש החדש מוראד אבו ענזה אמר בסיום המשחק: "פתיחת הליגה משחק ראשון . רצינו מאוד להתחיל את הליגה ברגל ימין אבל זה לא עבד. לרמלה הגיע לנצח לפי מהלך המשחק, אבל המשחק הזה כבר מאחורינו, פנינו למשחק יום שני בבית נגד קבוצה קשה מכבי הרצליה. משחק שאנחנו מקווים לנצח אותו".

#אחינצרת

כתבות נוספות