בכורה נעימה: פליקס נעים פתח ברגל ימין. שביעות רצון מעלאא אבו סאלח

בני סכנין פתחה את העונה עם ניצחון חוץ חשוב על הפועל עכו בתוצאה 2-1. לסכנין כבשו פיראס מוגרבי בבעיטת עונשין ואברהם פאס בבעיטה חופשית נהדרת. סכנין יכולה להיות מרוצה מהתוצאה, אך פחות מהיכולת שהציגה הקבוצה כאשר מסתמן שלפליקס שערך את הופעת הבכורה על הקווים יש עוד הרבה עבודה.

עידן שמש שעבר אמש בבקרה התקציבית יחד עם עלאא אבו סאלח הציג יכולת מצויינת ולא מן הנמנע שימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב על חשבונו של גאוצ'ו שכלפיו נשמעו לאחרונה לא מעט טענות מצד גורמים בקבוצה "הוא מגיע לאימונים כאילו הוא עושה טובה, עושה דברים בחוסר חשק" ועוד לפני מספר שבועות בסכנין אמרו לאור עזיבתו של לוקה שגם גאוצ'ו ייבחן והישארותו מותנית בכך שיוכיח את עצמו.

מי שהפתיע אתמול הוא עלאא אבו סאלח כאשר שיחק 90 דקות לאחר היעדרות של ארבעה חודשים והיה טוב ודומיננטי בהגנה. שחקן נוסף שהרשים הוא מארון גנטוס הצעיר שהמאמן פליקס נעים החליט לפתוח איתו בצד ימין במקומו עלי עותמאן הפצוע. גנטוס הציג יכולת מצוינת ומי שעוד צפה בו מהיציע הוא מאמן הנבחרת הצעירה מרקו בלבול שבסביבתו סיפרו שהתרשם מאוד מגנטוס ולא מן הנמנע שיקבל זימון לנבחרת הצעירה בקרוב.כתבות נוספות