עאיד חבשי לאחר הניצחון על מכבי חיפה: "גם אם היינו מול קבוצה בליגה ג' הייתי רוצה לנצח ולפתוח

בני יהודה ניצחה את מכבי חיפה במחזור הראשון של ליגת העל. יוסי אבוקסיס רושם הצלחה ראשונה ויחד איתו השחקן החדש שהצטרף אליו במהלך הקיץ וזהו הבלם עאיד חבשי.

המשחק נפתח בצורה רגועה כאשר בני יהודה הצטופפה מאחור ובמשך רוב שלבי המשחק ניסתה לצאת למתפרצות. דווקא בני יהודה שהצטופפה נהדר בהגנה בה בלט עאיד חבשי, הייתה הקבוצה המסוכנת יותר אך בכל זאת תוצאת המחצית הראשונה נשארה מאופסת.

בדקות הראשונות של המחצית השנייה חיפה ניסתה לערוך שינוי כשגילי ורמוט נכנס להוסיף מימד יצירתיות למשחק ההתקפה של חיפה. בני יהודה המשיכה בשלה ומכבי חיפה נתקלה במשחק ההגנה החזק של הכתומים. בדקה ה-74' מאור קנדיל שלח כדור נהדר למתן חוזז שלא התבלבל מול עומרי גלזר וקבע 1-0 לבני יהודה, ככל שעברו הדקות מכבי חיפה נהייתה לחוצה יותר ובתוך כל הלחץ קיבלה הזדמנות נדירה לעולות ליתרון כאשר מוחמד עוואד הוכשל ברחבה ע''י בן תורג'מן. ורמוט ניגש לבעוט את הפנדל אך הבעיטה חלשה למרכז השער לא הביאה לשוויון בין הקבוצות.

פתיחת עונה ברגל ימין. חבשי

בתוספת הזמן הכריע מתן חוזז את המשחק כששלח בעיטה מ-16 מטרים והכניע את עומרי גלזר, השער שלו קבע גם את תוצאת הסיום 2-0 לבני יהודה. משחק נהדר לקבוצתו של אבוקסיס ועאיד חבשי שרשם משחק טוב והעלה סימני שאלה גדולים ללוזון בנוגע להשאלתו לבני יהודה.

עאיד חבשי דיבר בסיום המשחק על הניצחון וראשית התייחס ליריבה מכבי חיפה ממנה הושאל: "גדלתי במכבי חיפה ואני מאחל להם את כל ההצלחה השנה הזו אבל אני שחקן בני יהודה ומתרכז כרגע רק בבני יהודה, באתי לכאן השנה כדי לשחק ואני מתאמן חזק. בסוף מי שעובד קשה והכי טוב ממשיך לשחק".

מקווה להמשיך בהופעות הטובות. חבשי

על הניצחון של קבוצתו אמר: "הכי חשוב שפתחנו ברגל ימין ולקחנו 3 נקודות, גם אם היינו משחקים מול קבוצה בליגה ג' הייתי רוצה לנצח ולפתוח ברגל ימין. זה רק משחק ראשון יש לנו משחק סופר קשה נגד אשקלון ואנחנו צריכים לנצח. פתחנו את הליגה האירופית גם ברגל ימין עשינו שמשחק מצוין ואני מקווה שנמשיך ככה לאורך כל העונה.

חבשי נשאל על חבריו בצד הירוק והאם דיברו איתו: "לא דיברנו"

עוד הוסיף על ההחלטה לשחק בבני יהודה: "אני צריך להוכיח את עצמי באימונים והמאמן מחליט מי שטוב משחק. חשוב לי השנה לשחק ולעבוד קשה ולהתקדם ממשחק למשחק ובעזרת השם אתקדם"

#עאידחבשי #בנייהודה

כתבות נוספות