משחקי אימון: דבוריה ניצחה את הפועל אום אל פחם והפועל אכסאל ניצחה את מכבי דליה

משחקי אימון: דבוריה ניצחה 2-3 את הפועל אום אל פחם. הפועל אכסאל ניצחה 3-1 את מכבי דליה, ענאן נסראלדין כבש מול קבוצתו לשעבר ובמגרש בטירה ניצחה מ.ס טירה את בני טייבה בתוצאה 5-0.

משחק אימון מסקרן היה לנו היום בין דבוריה להפועל אום אל פחם. בהרכב דבוריה פתחו השוער אבי עמוס, מועין נג'אר, בני סימן טוב, קרלוס לואיסה, אחמד מסאלחה, פהד עזאיזה, מועאד עזאיזה, ברק בוחבוט, סולטאן זועבי, אורן עידו וצחי אליחן כאשר מי שלא שותף במשחק הוא אבי מלכה שנמצא בחו"ל. מנגד בהרכב אום אל פחם פתחו שוער אחמד שבל, אמיר כנעאן, איהאב אלעוברה, יוסף עואדי, תאאר קטאני, עומר גרה, אסלאם מוואסי, חמאדה ג'בארין, מוחמד שאקר, הייתם מחאג'נה והחלוץ החדש בר שם טוב.

המשחק נפתח עם מצב טוב של אום אל פחם כשמוחמד שאקר עבר שני שחקנים ומסר לאסלאם מוואסי שהכניס כדור ענק לשם טוב שלא הצליח לכבוש מ-5 מטרים. בהמשך מי שעלתה ליתרון היא דבוריה שבעיטה חופשית שבעט סולטן זועבי הגיעה ישירות לצחי אליחן שנגח ודרך מועין נג'אר בעט פנימה וקבע שער ראשון לטובת קבוצתו.

שחקני הקבוצות במהלך משחק האימון

לקראת סוף המחצית הראשונה עומר גרה השווה את התוצאה וכבש בבעיטה מ-18 מטרים את שער השוויון שקבע גם את תוצאת הסיום של המחצית 1-1. בתחילת המחצית השנייה עלתה דבוריה שוב ליתרון משער שכבש סולטאן זועבי מהרמה של בני סימן טוב ובהמשך הייתה זו אום אל פחם שהגיעה למצב טוב ובעיטה חזקה של אסלאם מוואסי נעצרה אצל השוער אבי עמוס. בדקה ה-65' דבוריה עלתה ליתרון 3-1 ממסירה גדולה ששלח סולטאן זועבי לדניאל לידור שהצליח להכניע את השוער ובדקה ה-75' אום אל פחם הצליחה לצמק את התוצאה ל 3-2 משער של כרם עבדאללה וזו התוצאה שנשמרה גם עד הסיום. לחץ רב הורגש במהלך המשחק ובייחוד במהלך אירוע בין עומר גרה לצחי אליחן שלאחר כעס רב ביקש החלוץ ממנו רפי בוסקילה שיוציא אותו מהמשחק.

מאמן דבוריה רפי בוסקילה אמר בסיום המשחק: "היה לנו משחק טוב מאוד מבחינה טקטית, אני שמח מאוד אבל נותרה לנו עוד עבודה אנחנו נתחזק בעוד שניים שלושה שחקנים אבל מה שחשוב זה העומק של הסגל שלנו. אנחנו באים להתמודדות מול קבוצות הצמרת של ליגה ב' בעבודה צנועה ושקטע עם חיזוק במקומות הנכונים שלנו".

בוסקילה במהלך המשחק

שחקן דבוריה בני סימן טוב אמר בסיום המשחק: "אמנם ניצחנו אבל זה כרגע לא מעניין הכי חשוב לרוץ ולראות אותנו מחוברים ועובדים קשה ונקווה שנביא לידי ביטוי את הבודה הקשה שלנו במאני טיים. אני חתמתי בשפרעם מול אבו רקייק שהוא מעבר למאמן וחבר יקר שלי, בשיא הכנות הייתי מוכן מאוד לפתיחת העונה בשפרעם ואני מאחל להם בהצלחה אבל העבודה שלי לא אפשרה לי להמשיך שם ואז פנו אליי מדבוריה ועכשיו אני נותן מעצמי הכל כאן ולמי שאמר שפספסנו את ניימאר, אנחנו רוצים עכשיו להחתים את מסי".

מאמן הפועל אום אל פחם אחמד סבע אמר בסיום המשחק: "זו פעם ראשונה שאין לי הסברים למשחק, גם כשניצחנו לא דיברתי על התוצאה אבל הדרך היום הייתה לא טובה, לא הגענו כמו שצריך למשחק ולא ראיתי מה שאני רוצה לראות מהקבוצה. המשחק הזה קצת החזיר אותנו אחורה אני מקווה שנצא מכאן ונתקן את הדברים".

שחקני הקבוצות ומאמן דבוריה במהלך המשחק

משחק אימון נוסף ומעניין שהתקיים היום הוא בין אכסאל למכבי דליה שהסתיים בניצחון 3-1 להפועל אכסאל. אצל שחקניו של אבי סבג כבשו חן ידען, מועמר קראקרה ודור הלוי ומנגד אצל שחקניו של אלי מזרחי כבש אקס הפועל אכסאל ענאן נסראלדין.

עוד ייפגשו במסגרת הליגה. מכבי דליה והפועל אכסאל

במגרש בטירה גם כן היה משחק מעניין בין מ.ס טירה לבני טייבה כאשר מי שניצחה היא מ.ס טירה בתוצאה 5-0. כובשי השערים לזכות קבוצתו של מוחמד סמארה היו אמיר עבד אלחי(צמד), מיכאל קירטבה(צמד) וסארי חאג' יחיא.

#דבורייה #הפועלאכסאל #מכבידליה #הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות