מחנה האימונים של הפועל שפרעם הופסק, שחקנים הציבו אולטימטום להנהלה שיעזבו עוד הערב

מחנה האימונים של הפועל שפרעם הופסק. שחקני הקבוצה הציבו אולטימטום שיעזבו עוד היום את הקבוצה וקיבלו פניות מקבוצות רבות. השוער מג'די חלאילה הודיע באופן רשמי להנהלה שסיים את דרכו בקבוצה. 

 

במהלך החודשים האחרונים דובר לא מעט על העולה החדשה לליגה א' אם זה בהיבט שחקני הבית המאוכזבים, הנהלת הקבוצה הלא יציבה וכל מה שקורה מאחורי הקלעים שעלול לפגוע בהכנות הקבוצה לפתיחת העונה בליגה א' צפון. במהלך השבועות האחרונים כבר עזבו מספר שחקנים את הקבוצה וכעת אי שביעות רצון שחקני הקבוצה וההתנהלות מולם הפכה להשבתה.

 

נקודת המפנה הגדולה במצבה של שפרעם החל עם קבלת ההודעה שמחנה האימונים שתוכנן להתקיים בטורקיה לא ייצא לפועל אך בנוגע לזה עדיין ניסו לשדר בקבוצה עסקים כרגיל והעבירו את מיקום המחנה לרמת הגולן. ב-24 השעות שלפני היציאה למחנה החלה הבעיה האמיתית כאשר שחקנים בקבוצה ביניהם הבכירים שהצטרפו אליה רק לא מזמן לא קיבלו את המשכורת והכספים שהובטחו להם, מה שהביא למצב שבו החליטו לא לצאת למחנה האימונים. השחקנים שלא יצאו הם:מג'די חלאילה, עבד מורג'אן חוסיין בושנאק, סאמח סרחאן, בילאל סבע, אחמד דיאב, מאמן הכושר חליל שמע שחזר לקבוצה ומאמן השוערים בהאא דיאב.

בעיה רודפת בעיה. הפועל שפרעם

 

אם כך, זה לא סוף הסאגה וברגעים אלו באופן רשמי הופסק מחנה האימונים של הקבוצה, משחקי האימון שתוכננו עד סוף השבוע בוטלו כולם עקב סגל חסר לאחר ששחקנים נוספים נטשו את המחנה בנוסף לאלו שכלל לא הצטרפו אליו והם טרס שלקובסקי, מתנאל בן סימון, ניסן רביבו וקסאם נג'אר. עוד בנוגע לסגל, חלק משחקני הקבוצה הציבו אולטימטום להנהלה שאם לא יקבלו תשובות עוד הערב הם יעזבו את הקבוצה ויפתחו במשא ומתן עם קבוצות אחרות שכבר פנו אליהם. השוער מג'די חלאילה כבר הודיע להנהלה באופן רשמי שסיים את דרכו בקבוצה ולא יגיע יותר לאימונים, כמו כן הישארותו של המאמן אברהים אבו רקייק מוטלת בספק וסיכוי גבוה שלא יישאר בקבוצה כל עוד עתידה לוט בערפל.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload