אחי נצרת פותחת עונה מול בית"ר ת"א. עלי סלאם: "אם לא נעלה ליגה זה יהיה אסון בשבילי&quo

אחי נצרת ערכה מסיבת עיתונאים לרגל פתיחת העונה בהשתתפות ראש העיר עלי סלאם. הערב תפגוש את בית"ר ת"א רמלה למשחק הראשון של העונה.

אחי נצרת ערכה אמש(ראשון) מסיבת עיתונאים חגיגית לרגל פתיחת עונת 2017 -2018 שנערכה בבית מלון רמדה נצרת. באירוע נכחו ראש עיריית נצרת עלי סלאם, הנהלת הקבוצה כולל הצוות המקצועי והמאמן אדהם האדיה, שחקני הקבוצה, ספונסרים וקהל.

ראשית בירך ראש העיר את כל תושבי העיר נצרת, את הנוכחים באירוע כולל צוות השחקנים ובפרט את שחקני הרכש. עלי סלאם הבליט את המשפחתיות של עירו המורגשת גם בחדר ההלבשה של אחי נצרת ואף הבטיח לכל התושבים: "השנה אחי נצרת תהנה ממשאבים כספיים רבים כדי להשלים את המשימה עליה הצהרנו לפני שלוש שנים והיא להעלות את אחי נצרת לליגת העל, מקומה הטבעי" על האפשרות שאחי נצרת לא תצליח לעלות ליגה על אף המטרה וההצהרות אמר:"זה יהיה אסון בשבילי אם היא לא תעלה" בחצי רצינות חצי גיחוך.

אווירה חיובית ותמיכה רבה באחי נצרת

בסיום דבריו של ראש העיר התייחס דובר הקבוצה עומר זועבי לנושא המגרש הביתי ובנושא זה אמר תוך כדי שהוא מבטיח לקהל: "בקרוב העיר נצרת תחנוך אצטדיון עירוני בתוך העיר. אצטדיון ראוי לעיר הכי גדולה במגזר הערבי".

אדהם האדיה, מאמן הקבוצה ויליד העיר שגם היה מהבולטים בשחקני הקבוצה בעברו הלא רחוק, בירך את מר סלאם על מאמציו הרבים להצלחת הקבוצה ואף ציין שעשה את כל המאמצים לשמור על הסגל הביתי והמוכשר מהשנה שעברה מחוזק בשחקני רכש שבחר בהם בצורה קפדנית. עוד הוסיף האדיה מילים טובות על שחקניו הצעירים אשר זומנו לאחרונה לסגל הנבחרת האולימפית.

שחקני הקבוצה. קיבלו חיזוקים רבים מראש העיר וההנהלה

האדיה היה זהיר בהצהרותיו לגבי שנה קרובה כאשר נשמע אופטימי לגבי היכולת של קבוצתו לעשות צעד אחד יותר משנה שעברה ולעלות ליגה. על סגל קבוצתו והאפשרות שלא יעלו בסופו של דבר אמר:"אנחנו לא פחות טובים מהפועל תל אביב אפילו שאומרים עליה שזו היא ועוד 15 קבוצות. בספורט הכל יכול לקרות אבל אנחנו מוכנים לזה, מבחינת הסגל יכול להיות שיצטרף עוד שחקן לקבוצה" על החיזוק העתידי והמשא ומתן עם הבלם אושרי רואש שלא נסגר מסיבה כלכלית אמר: "כל עוד הוא לא בקבוצה אני לא רוצה אותו"

קפטן הקבוצה אמג'ד סלימאן בדוכן הנאומים

אחי נצרת רואה בשנה הזו כתחילת דרך מבורכת להשגת הישגים משמעותיים לספורט בעיר נצרת, במיוחד לנוכח הכמות הגדולה של שחקני הבית שמשתלבים בקבוצה, כמו כן מקבלים חלק משמעותי מהתקציב לצורך פיתוח המחלקה. עוד בנושא תקציב הקבוצה, הציגה הנהלת אחי נצרת את הספונסרים החדשים של הקבוצה כאשר אחד הספונסרים שנכח באירוע הוא דודו אוחיון, שסיפר על מחויבותו ותרומתו לקבוצה.

בנוגע למשחק הערב, באחי נצרת שידרו אופטימיות זהירה כשבכל זאת מדובר במשחק ראשון, משחק חוץ ונגד קבוצה חזקה שתהווה יריב עיקש. אדהם הדיה צפוי להנות הערב מסגל מלא כאשר קבוצתו תתבסס השנה על מרכז השדה האיכותי שלה בכיכובו של שחקן הרכש הקשר האחורי חסן אבו זייד הלב של הקבוצה הקפטן אמג'ד סולימאן.ב

השוער גד עמוס בדוכן הנאומים

עוד בנושא ההרכב, בחלק האחורי אדהם צפוי לפתוח עם ארבעה שחקני הגנה שלפי משחקי גביע הטוטו מדובר על החולייה המשמעותית של הקבוצה ובשפיץ יהיה מעניין מאוד לראות את שיתוף הפעולה בין סולימאן ואבו ענזה חלוץ הרכש שהגיע הקיץ מהפועל עכו. אבו ענזה הוא כישרון אדיר כחלוץ שצפוי לתת משמעות גדולה להתקפת אחי נצרת ולא יפתיע ע הוא הראשון שיכבוש הערב. מה שכן, אחי נצרת חייבת לצאת לפחות עם נקודה יקרה הערב ואם תשחק כפי ששיחקה עד היום מסתמן שכך יהיה.

#אחינצרת

כתבות נוספות