סיראג' נסאר: הופתעתי מההחלטה של סכנין לוותר עליי. קיבלתי תדמית שגויה של שחקן בינוני

סיראג' נסאר בראיון בלעדי ליאללה ספורט: "הופתעתי מההחלטה של סכנין לוותר עליי, לא עמדו בהבטחות שנתנו לי. מתחרט שעזבתי את ב"ש ושואף שזו תהיה העונה הטובה ביותר בקריירה שלי"

לפני כחודש יצא סיראג' נסאר לקבוצתו החדשה קוקסי אלופת אלבניה. נסאר התחבר במהירות לקבוצה, הצטרף אליה ישירות במשחקי מוקדמות ליגת האלופות וגם לקח בהם חלק במשך מחצית שלמה בה שותף בניצחון של קבוצתו על אף שלא הגיע בכושר מלא והגיע בשלב יחסית מאוחר. אגב, קבוצתו אמנם ניצחה במשחק אך זה לא הספיק לה בכדי לעלות לשלב הבא.

לאחר משחקי מוקדמות ליגת האלופות, חזר נסאר לשבוע בארץ וכעת נמצא יחד עם קבוצתו במחנה אימונים במקדוניה שמכין אותו ואת קבוצתו גם לפתיחת הליגה האלבנית ב-08.09 וגם למשחק הסופר קאפ המחכה לה יומיים לפני כן מול קבוצה שמוכרת לחובבי הכדורגל הישראלים וזוהי טיראנה שפגשה רק לא מזמן את מכבי ת"א במסגרת הליגה האירופית. נסאר כבר גיבש דעה על היריבה שלא הצליחה לעבור לפני מספר שבועות את הקבוצה הישראלית: "אם משווים את הקבוצה שלי לקבוצות בארץ היא הייתה מסיימת פלייאוף עליון. מול טיראנה אין יחסי כוחות שווים, אנחנו פייבוריטים לקחנו אליפות שנה שעברה"

דרך חדשה באלבניה. סיראג' נסאר

על ההתאקלמות המהירה באלבניה סיפר נסאר: "התאקלמתי די מהר כי יש עוד כמה שחקנים שגרים שם לבד אנחנו יוצאים הרבה לבלות ביחד. הייתה לנו גם הפסקה לאחרונה בין משחק פלייאוף האלופות ליציאה למחנה האימונים ככה שהיה לנו הרבה זמן משותף"

תספר על הבחירה לצאת לאלבניה בשלב הזה, לא היו הצעות טובות בארץ? "לא היו לי הרבה אופציות, חתמתי בסכנין לשלוש שנים ואחרי שנה אמרו לי שאני לא בתכניות ולא רוצים שאמשיך"

הופתעת מההחלטה של סכנין? "הופתעתי מזה כי מבחינת יחס היה לי טוב, גם עם השחקנים וגם עם האוהדים. הייתה לנו עונה טובה. באופן אישי היה לי הרבה מה לשפר ומה לתת מעצמי יותר ואמרתי שאתחיל שנה חדשה והכל יהיה בסדר אבל לקבוצה היו תכניות אחרות והייתי חייב למצוא קבוצה אחרת ואז הגיעה ההזדמנות לצאת ואמרתי לעצמי שעכשיו הגיע הזמן".

קיבלת הרבה ביקורות בתקופה שלך בסכנין, הן מוצדקות?

"קיבלתי ביקורות אבל אני תמיד אומר שאני שחקו של עבודה, אם הקבוצה מצפה ממני לעשות את העבודה ולסיים אותה טוב אני אעשה אבל שלא יגידו לי לעשות את העבודה ובסוף העונה יגידו 'לא כבשת מספיק גולים'. אני עשיתי את העבודה שלי"

לא מצדיק את הביקורות כלפיו. נסאר במדי סכנין

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

מה אמרו בסכנין שהסיבה לפרידה? "אני מהצד שלי עשיתי את העבודה והם הסבירו לי שמאוכזבים ממני וחסר לי מספרים, שאני צריך לתת עוד. אמרתי שאני מבין את כל הטענות אבל היו גם הרבה דברים שהקבוצה הבטיחה לי ואיפה הם? הבטיחו לי שתהיה קבוצה חזקה אבל במקום זה חמישה שחקני הרכב עזבו. כשאני חתמתי הייתי צריך לבוא כחיזוק אבל בפועל אני וסארי פלאח היינו הרכש היחידה, שני שחקנים מושאלים זה לא חיזוק ככה שהבטיחו לי ולא קיימו"

מאוכזב?

"לא מאוכזב, מופתע. גם הרבה אוהדים התקשרו אליי ושאלו מאיפה זה בא כי היו לי תכניות בסכנין, עברתי לגור בכרמיאל ציפיתי שתהיה מערכת יחסים טובה עם המועדון. אני לא פוסל לחזור בעתיד לסכנין כי בסך הכל היה לי טוב שם אבל בדיוק מהסיבה שהיה לי טוב שם גם מבחינת יחס עם מאמן זה הפתיע אותי".

מה אתה חושב על מה שקרה להם עם סאגת המאמן? "לא יודע מאיפה זה בא זה עניין של קבלת החלטות פזיזה".

התחבר לשחקנים. נסאר ובדארנה

אולי גם איתך הייתה קבלת החלטות פזיזה? "כן אבל איתי זה לא משהו קריטי, שחקנים באים הולכים מאמן זה כבר משהו יותר גדול ומשמעותי אבל אני מאמין שעם המאמן החדש הדברים ישתנו לטובה. אני באופן אישי לא מגדיר את העזיבה שלי כפספוס כי יש את כליבאת וזגורי שהגיעו אבל אם הייתי בסכנין עכשיו הייתי תורם הכל ונותן את המאה אחוז שלי".

מה הציפיות מעצמך לעונה הקרובה ומתי אתה צופה שתחזור לליגה הישראלית? "מעצמי אני מצפה עכשיו לחזור לעניינים מהר ולתת הכל, לא יודע מתי אני אחזור אבל כשזה יקרה אני אחזור עם קבלות, עם מספרים, יכולת יותר טובה ועם יותר ביטחון. אהיה שחקן אחר ואני מצפה שאתן עכשיו את השנה הטובה ביותר בקריירה שלי".

הביטחון שלך נפגע בשנים האחרונות?

"קיבלתי תדמית של שחקן שהיכולת שלו בינונית, אחד שלא מצא את נקודת הפריצה אבל יש לו הכל. התדמית הזו שגויה, כל מי ששיחקתי איתו ומכיר אותי אומר לי שאני מוכשר ואני יכול אני פשוט צריך שיהיה לי קצת מזל ולתת מעצמי יותר. נכון שאני אשם במלא דברים בקריירה שלי אבל אני זה שיכול לשנות את זה והמטרה שלי היא לשנות את התדמית הזו".

במה אתה אשם לדוגמא? מה היית עושה אחרת בקריירה? "לא הייתי עוזב את הפועל באר שבע, אבל אף אחד לא ציפה שהיא תהיה האלופה שנתיים ברציפות"

מתחרט שעזב את הפועל באר שבע

צילום: מועדון כדורגל הפועל באר שבע

אמרו לך בעבר שתהיה היהלום הבא של ב"ש, אתה עוד חולם שזה יקרה? "אני מקווה שאלונה רואה כדורגל אלבני ואוכיח מה אני שווה"

על מי מהליגיונרים אתה מסתכל היום ואומר "ככה אני רוצה להיות"?

"כל שחקן שואף להיות כמו אחד הלגיונרים שמשחקים היום, אני חושב שיש לי זמן עד שגם אותי יזכירו וכדי להגיע לרמות האלה צריך לתת הרבה יותר. אם מסתכלים על הלגיונרים של היום כמובן שהשאיפה היא לעשות את מה שעשה ערן זהבי, הוא חי בדיוק את החיים של כדורגלן מצליח אבל אני אוהב את הליגה האנגלית ולהגיע לשם זה חלום".

#סיראגנסאר

כתבות נוספות