טורניר השלום: שנה רביעית ברציפות שמתקיים טורניר הקט-רגל בכפר מג'אר

"טורניר השלום": טורניר הקט-רגל שנערך שנה רביעית ברציפות בכפר מג'אר הגיע אתמול לסיומו.

הרעיון לקיים טורניר מסוג זה שהתקיים בשבועות האחרונים בכפר מג'אר עלה בשנת 2014 ועל כך סיפרו שניים מחברי הועדה המארגנת של הטורניר טליע אבראהים ופכרי עסאקלה ואף הוסיפו:"הכפר מורכב מדרוזים, מוסלמים ונוצרים. רצינו לקרב בין בני הכפר ואין דרך יותר טובה לעשות זאת מאשר דרך הספורט בכלל והכדורגל בפרט. בטורניר הראשון הקבוצות היו מורכבות לפי שכונות ואחר כך זה כבר הפך לקבוצות של עסקים כאשר כל עסק משקיע סכום כסף מסוים בשביל לכסות את ההוצאות".

חברי הועדה המארגנת של הטורניר

הטורניר שמשחקיו נערכו בימי שישי במגרש הקט-רגל בבית הספר ע"ש קאסם גאנם כלל השנה 12 קבוצות כאשר השתיים שסיימו ראשונות בכל בית עלו לחצאי הגמר, בעוד הקבוצות שסיימו במקומות 3-6 התחרו ביניהן על שני מקומות נוספים בחצאי הגמר. את המשחקים שפטו פכרי עסאקלה ומימון פנדי, שהוא שופט כדורגל במקצועו. אמש(שבת) התקיים אירוע הגמר של הטורניר שהסתיים בניצחון 3-2 לקבוצת "סעד אינטגרטי" על קבוצת "מונטה קרלו".

האם אתם מרגישים שהמטרה הושגה ומה התכניות לעתיד? "בכל קבוצה יש שחקנים משלוש הדתות וזה עושה את שלו, לשחק יחד ולעודד יחד קירב בין כולם. השאיפה שלנו היא שבעתיד הטורניר הזה יהפוך להיות אזורי כך שגם שחקנים יהודים מהיישובים הסמוכים אלינו ישתלבו בקבוצות, מקווים שזה יקרה כבר בשנה הבאה".

התגבשו במהלך הטורניר. שחקני הקבוצה המנצחת יחד עם המארגנים

כאמור, מי שזכתה בטורניר השנה היא קבוצת "סעד אינטיגרטי" ועל הרגשות לאחר הזכייה סיפר שחקן הקבוצה פואד סעד: "ההישג שלנו הוא עצום, בעיקר אחרי ששבועיים בלבד מתחילת הטורניר עזבו אותנו שישה שחקנים. אני רוצה להודות לשחקנים ולצוות על ההשקעה הגדולה וכמובן לחברי הועדה המארגנת על העבודה המצוינת והחשובה שהם עושים".

מלך השערים של הטורניר. אייל הזימה

צפו בחגיגות הניצחון והנפת הגביע בטורניר


כתבות נוספות