לואי טאהא: "אני מרחק 90 דק' מליגת האלופות ולפני 6-7 שנים הייתי בליגה ב'. כל שחקן בקבוצה

לואי טאהא לאחר הניצחון של הפועל ב"ש על מאריבור: "אני מרחק 90 דק' מליגת האלופות ולפני 6-7 שנים הייתי בליגה ב'. מקווה להמשיך בכושר הטוב שלי"

הפועל ב"ש עשתה אמש(רביעי) עוד צעד חשוב בדרך לחלום שלב הבתים של ליגת האלופות כאשר ניצחה את מאריבור הסלובנית, בה משחק מרואן קבהא, בתוצאה 2:1 ותגיע לשלב הגומלין ביתרון. מי שפתחו בהרכב הפועל באר שבע הם מוחמד גאדיר שקיבל שוב את מקומו לאחר שער דרמטי במשחק מול לודוגורץ שהבטיח את עלייתה של הפועל ב"ש לשלב בו נמצאת בימים אלו, מהראן ראדי שהוחלף במהלך המשחק וסובל מהתכווצות בשריר אך בקבוצה מעריכים שיהיה כשיר למשחק הגומלין ולואי טאהא שקיבל את ההזדמנות עקב פציעתו של הבלם מיגל ויטור.

בסיום המשחק אמר טאהא על ההזדמנות שניתנה לו לשחק בהרכב: "ראשית מאחל לויטור החלמה מהירה, הוא שחקן חשוב שתמיד עזר לקבוצה. כל שחקן בסגל שווה הרכב ומגיעה מילה טובה לכל החברים שלי היום.

עברו יחד את השלב הראשון. גאדיר, טאהא וראדי

על משחק ההגנה של הקבוצה: "טעויות קורות במשחק וברמות האלה אם אתה עושה טעות אתה מקבל את העונש, אבל נתכונן בצורה הכי טובה למשחק הבא ואנחנו ממשיכים לחלום. אני מרגיש בכושר טוב ומקווה להמשיך בכושר הזה ולעזור להפועל באר שבע".

על הקריירה האישית ומחשבות הפרישה שהיו במהלכה: "אני מרחק 90 דק' מליגה האלופות ולפני 6-7 שנים הייתי בליגה ב'. תודה רבה גם למשפחה שלי שתמכה בי לאורך כל הדרך. אבא שלי הוא שעזר לי כשהייתה לי התלבטות אז ששיחקתי בעראבה, באותה שנה אבא שלי אמר לי שכדורגל זה צ'אנס אחד בחיים ושאתן עוד שנה אחת בכדורגל".

על ההכנות למשחק הגומלין: "נתכונן למשחק הבא, לא נבוא לשחק על 0-0 אלא במטרה להבקיע את השער שלנו ונגיע לחלום שמגיע למועדון הזה ולקהל הזה"

נמצאים מרחק נגיעה מהחלום

#לואיטאהא #הפועלבארשבע

כתבות נוספות