אחמד עאבד: "לא דופק חשבון לאף אחד, מתייחס רק לביקורות שיעזרו לי. העונה אני רעב יותר להצלחה&quot

אחמד עאבד בראיון בלעדי לאתר יאללה ספורט: "לא דופק חשבון לאף אחד, מתייחס רק לביקורות שיעזרו לי. אני רעב יותר להצלחה ורוצה להתקדם, טוב לי בתפקיד החדש ומקווה להמשיך להתקדם בו ולעזור לקבוצה"

אחמד עאבד יפתח עונה נוספת במדי הקבוצה הצפונית וינסה להגיע להישגים חדשים ולרשום עונה מוצלחת. על אף שאת חצי העונה האחרונה לא זוכרים לעאבד וקבוצתו כל כך לטובה, ניתן להתרשם לפחות מהמשחקים האחרונים של החלוץ תחת מאמנו החדש חיים סילבס שהתחיל בעירוני קריית שמונה עידן חדש ומעבר לכך, התחיל באחמד עאבד עידן חדש ועד כה הוא רשם משחקים מצוינים בתפקיד חדש, עם מאמן חדש ומטרות חדשות שיעזרו לו להיות שחקן בולט ומצליח בליגת העל בעונה הקרובה.

ראשית התייחס עאבד להחלטה להישאר בעירוני קריית שמונה לעונה נוספת: "בהתחלה רציתי לעזוב את קריית שמונה ולעבור למקום חדש אבל לא היו לי הצעות יותר טובות חוץ ממכבי פ"ת, שקלתי את אותה הצעה ובסוף נשארתי בקריית שמונה כי ראיתי שהחוזה וההתקדמות שלי יותר טובים פה ממקומות אחרים".

רעב להצלחה. עאבד

השם שלך הוזכר לא פעם עם קבוצות בכירות, לפחות בחצי הראשון של העונה. למה זה לא התקדם?

"הרבה פעמים. אני כבר 7 שנים בקריית שמונה, בכל שנה אני מוזכר במקומות אחרים ובסופו של דבר נשאר בקריית שמונה. לא היה משהו רציני, לא על הנייר, יכול להיות שהייתה התעניינות פה ושם אבל כנראה שהקבוצות לא רוצות אותי מספיק. אני לא חושב שהבעיה אצלי, כולם מכירים אותי כבר 7 שנים בליגה הזו ובכל הצניעות אני יכול להגיד שאני יכול לשחק בכל מקום איפה שישימו אותי. אני אמשיך לעבוד קשה ומאמין שעוד אעבור לקבוצה אחרת".

במבט אל העונה האחרונה, אתה מסופק או מאוכזב?

"מהחצי הראשון מסופק ומהחצי השני לא וזה לא רק מהבחינה האישית אלא גם מהבחינה הקבוצתית התחלנו את העונה טוב אבל בסופו של דבר אכזבנו שלא עלינו לפלייאוף העליון. ברמה האישית אני התחלתי טוב כבשתי שבעה שערים בחצי העונה הראשון ובחצי השני שער או שניים בסוף. כולם בסופו של דבר זוכרים את הסוף והסוף שלנו לא היה טוב, שילמנו על זה גם מחיר יקר".

רוצה לשחזר את חצי העונה הראשונה

איך התרשמת מסילבס עד כה?

"התרשמתי מאוד לטובה. שיחקתי עם חיים סילבס באחי נצרת ככה שאני מכיר אותו כשחקן אבל כמאמן זה שונה לגמרי, הוא הכניס לנו ד.נ.א אחר לקבוצה. אני מאוד מרוצה ממנו, גם ישבנו יחד והחלטנו שאני עובר לתפקיד חדש ואני מבסוט לעבור לתפקיד הזה, מקווה שאמשיך להתקדם בו ולעזור לקבוצה כמה שאני יכול, גם אם אצטרך לשחק בהתקפה אעשה את זה. כל מה שהוא יבקש ממני וצריך לעשות בשביל הצלחת הקבוצה אני אעשה".

איך קיבלת את זה שהוא העביר ממך את סרט הקפטן? למה זה קרה?

"בהתחלה לא הייתי סגור שאני נשאר בקריית שמונה אז הוא החליט שאיתמר ניצן יהיה הקפטן, הוא חושב גם שסרט הקפטן מלחיץ אותי קצת אז הוא אמר לי שמוריד ממני את הלחץ הזה. קיבלתי את זה באהבה ובכיף, אני ואיתמר חברים טובים ואני מעביר לו את הסרט באהבה. ההערכה שאני מקבל מאיזי ומכל הצוות זה לא הסרט, המעמד שלי מאוד חזק בק"ש בלי קשר לסרט".

אחמד עאבד יחד עם חבריו לקבוצה

עד כמה אתה מתייחס לביקורות שנאמרות כלפייך?

"מתייחס לביקורת שתעזור לי בסופו של דבר. אם סתם יקשקשו אני לא מקשיב ולא דופק חשבון לאף אחד, אבל אם מישהו יעביר ביקורת מקצועית אין לי אני בעיה תמיד פתוח לשמוע ורוצה להתקדם וללמוד. ככה אני מתנהל".

מה יגידו על אחמד עאבד בעונה הקרובה?

"מקווה שיגידו על קריית שמונה ואחמד עאבד שנעשה עונה טובה ונהייה בפלייאוף העליון. ננסה להגיע למקום שיביא אותנו לאירופה, להביא גביע או תואר לקריית שמונה כמו בשנים קודמות".

מה שונה בך העונה?

"יותר רעב, יותר רוצה להתקדם, יראו את אותו אחמד של חצי העונה הראשונה".

#אחמדעאבד

כתבות נוספות