הפועל סנדלה גלבוע מתכוננת לפתיחת העונה: רוצים לסיים במקומות 1-5

הפועל סנדלה גלבוע מתכוננת לפתיחת העונה: "רוצים לסיים במקומות 1-5".

סנדלה גלבוע היא אומנם קבוצה צנועה בליגה ב' אבל עם אופי חזק והרבה כישרון. סנדלה היא ישוב קטן המשתייך למועצה אזורית גלבוע ובסגל שלה משחקים מכל הישובים בסביבה. עמאד עמור, יושב ראש הקבוצה, הוא בחור צעיר בן 35 ואח מוסמך שבנוסף לעוד מספר צעירים הם מרכיבים למעשה את הנהלת הקבוצה ולא מדובר באנשי עסקים אלא בחבורה צעירה שבנתה קבוצה מקומית במטרה ליהנות מכדורגל ולתת לשחקנים המקומיים והצעירים את הבמה והמקום לשחק.

לסנדלה גלבוע יש קהל מצוין שמעבר לעידוד גם תומך כספית בקבוצה גם אם מדובר בסכומים קטנים שעוברים באמצעות הוראות קבע בנקאיות, מה שנותן לאוהדים כוח השפעה רב באמצעות תמיכתם בקבוצה. סנדלה בשתי העונות האחרונות הייתה אחת הקבוצות החזקות בליגה. כזכור, שתי העולות האחרונות מאותו מחוז הפועל אום אל פחם והפועל רובי שפירא שהיו החזקות ביותר בליגה, נעצרו בסנדלה ולא הצליחו לנצח אותה.

מתחזקים באמצעות הקהל המקומי. סנדלה גלבוע

בעונה האחרונה הקבוצה סיימה במקום השישי כאשר בהנהלה היו מאוד מרוצים מהמיקום ומהיכולת ומאמינים שהעונה יצליחו לטפס מעלה בטבלה. היו"ר עמאד עמור אמר לקראת פתיחת העונה על מטרות הקבוצה: "המטרה שלנו בראש ובראשונה זה ליהנות מכדורגל ולסיים במקומות 1-5".

סנדלה בנויה בעיקר על שחקני בית ובקבוצה מספרים שהעונה צירפו לסגל גם שני שחקני נוער שיהיו שחקני מפתח והם החלוץ מוחמד עומרי מאסי גלבוע וחאלד זועבי מנוער מכבי כפר כנא. ההנהלה בטוחה שהם יהיו הפתעת העונה בליגה ב' כאשר בנוסף אליהם הקבוצה התחזקה בשוער כיואן כיואן, עמורי טויל, מוחמד אגבאריה והם מצטרפים לשחקני הבית ושחקני הנוער החדשים שלה.

מתכוננים ורוצים להגיע לצמרת

אמש(שני) שיחקה סנדלה מול דבוריה במשחק אימון וכשמדברים עם עמאד הוא אומר בביטחון: "המשחק שלנו אתמול רק מחזק את דבריי שלא מספיק הכסף בליגה ב' אלא צריך גם סמל, שייכות והזדהות. על אף ההפסד אתמול לא נפלנו מדבוריה ועשינו להם בית ספר לכדורגל וזה מחזק את העובדה לא משנה כמה תשקיע".

עמאד לא אוהב את הכסף והשיגעון בליגה ב' וגם מעביר מסר חד להנהלות השונות: "תשמרו על פרופורציות, בסך הכל מדובר בליגה ב'. צריך לתת הזדמנויות לשחקנים צעירים, לבנות דרך ועתיד ולהשקיע במחלקות הנוער ובתשתיות". כמו כן בהנהלה מאוד מרוצים מהמאמן אדהם זועבי ומספרים שבפעם הראשונה הם נהנים לראות את אימוני הקבוצה ורואים את זה גם על השחקנים, בנוסף בהנהלה בטוחים שסנדלה תהיה קבוצה חזקה ותיתן פייט חזק לליגה.

#הפועלסנדלהגלבוע

כתבות נוספות