שחקנים בסכנין: "יש יותר אנרגיות באימונים, מתחיל להיות סדר בקבוצה"

אווירה שונה בסכנין: "יש יותר אנרגיות באימונים, נראה שמתחיל להיות סדר". הקבוצה מחפשת חיזוק בחלק ההתקפי.

שחקני בני סכנין עברו את שני האימונים הראשונים בהדרכתו של צוות האימון החדש הכולל את המאמן פליקס נעים ועוזריו אלדד שביט ואיימן חלאילה. שחקנים בקבוצה אמרו: "עוד לא הכרנו אותו כל כך ברמה האישית אבל נראה שמתחיל להיות סדר בקבוצה. קודם היה בלאגן התפקידים לא היו ברורים ועכשיו מגיעים לאימון יש סדר באימונים, מתחילים לעבוד בצורה נכונה ויש קצת יותר אנרגיות באימון".

בנוגע לברזילאי לוקה שכזכור לא שותף בשני המשחקים האחרונים ובהמשך לאימון בחמישי, גם היום הוא התאמן בצד. המאמן החדש פליקס נעים ביצע עמו שיחה אך מסתמן שהשחקן לא משנה את החלטתו ומנגד מצד סכנין לא ממהרים לקבל החלטה על שחרורו וזאת עקב העובדה שמבחינה מקצועית מרוצים ממנו אך מבינים שעליהם להתכונן למצב שבסופו של דבר הוא כן ישוחרר.

התרשמו בצורה חיוביתת מהאימונים הראשונים. שחקני בני סכנין

בנוגע לחיזוקים, הקבוצה מחפשת חיזוק לחלק ההתקפי כאשר עוזרי המאמן אלדד שביט ואיימן חלאילה כבר צופים במספר קלטות של שחקנים זרים במטרה לבחון רכש עתידי. בנוגע לשחקנים ישראלים, שמו של החלוץ הצעיר מוחמד עוואד, שקיימת אפשרות שייצא להשאלה, נמצא על הפרק והקבוצה התעניינה בו. כמו כן החלוץ קיבל התעניינות ממכבי נתניה, הפועל אשקלון והפועל רעננה אך כל משא ומתן עם אחת מהקבוצות יקודם רק במידה ותתקבל החלטה סופית במכבי חיפה על השאלתו.

#בניסכנין

כתבות נוספות