עאהד עזאם: "בהפועל חיפה רק רצו לעשות עליי ביזנס, אם לא אעלה ליגה עם הפועל רובי זו תהיה אכזבה גד

שחקנה לשעבר של הפועל חיפה ושחקנה הנוכחי של הפועל רובי שפירא חיפה אליה הצטרף לפני מספר שבועות בראיון פתוח לתכנית האוהדים בערוץ fansee: "הייתה הזנחה טוטאלית כלפיי מצד הפועל חיפה, שמח לחתום בהפועל רובי".

ראשית דיבר עזאם על היחסים עם הפועל חיפה הקבוצה בה גדל: "אני מוכן מבחינתי האישית לפתיחת העונה, זה לא דבר שמעניין אותי לעקוב אחרי הפועל חיפה, התנתקתי אפילו במחשבה. אני פגוע מהם מכיוון שזו לא דרך לסיים עם שחקן שגדל במועדון".

הכוונה היא ליחס שקיבלת אחרי הפציעה שהייתה לך?

"זו פשוט הזנחה טוטאלית. עברתי ניתוח מכספי וכל ההוצאות מסביב גם כן היו מכספי. כסף קיבלתי רק בשלושת החודשים הראשונים כי כך החוק אומר ככה ובמשך שנה שלמה לא קיבלתי שום דבר. לא קיבלתי אפילו טלפון מיואב כץ, ככה הוא אין מה לעשות".

נשאר אדום אך בקבוצה חדשה. עזאם במדי הפועל רובי שפירא

אפשר להגיד שהיית בורג חשוב מאוד במערך באותה תקופה

"לפני שיצאתי עם עטר למחנה האימונים הייתה לי הבטחה שיפתחו לי את החוזה, הלכתי למחנה עם ההבטחה אך זה לא קרה וישר עברתי לקרית שמונה, ידעתי שלא אחזור לשם כי מההתחלה לא נתנו לי מה שמגיע לי אלא רק רצו לעשות עלי ביזנס. כשחזרתי זה היה רק בגלל טל שאימן באותה תקופה ורציתי לשחק אצל מאמן שידחוף אותי, אז בתקופה הזו דיברתי שתי שיחות טלפון עם הבעלים יואב כץ וזה אכן היה נשמע יותר טוב מלפני שנפצעתי אבל ברגע שנפצעתי הוא נעלם לי, אפילו לא הרים טלפון לאחל שאהיה בריא".

ולפני מספר שבועות חתמת בהפועל רובי שפירא חיפה, איך התחושה?

"אני מאוד שמחה על הפועל רובי, זה בית חם לכל שחקן במיוחד מי שגדל בהפועל חיפה. זו הרגשה נפלאה, אני מחכה למשחק הראשון לראות את הקהל. אני שחקן שעם דחיפה מהקהל יכול לתת מעצמו הרבה יותר".

מחכה לתמיכה שלהם. קהל הפועל רובי שפירא

צילום: מועדון כדורגל הפועל רובי שפירא חיפה

מרגישים הבדל בניהול בין המועדונים? "עד עכשיו הניהול של הפועל רובי זה דבר מדהים, הסדר והאנשים זה דבר שאפילו בליגת העל קשה למצוא אצל הרבה קבוצות. מתנהלים טוב יותר מהפועל חיפה".

מה הציפיות שלך לעונה הקרובה?

"אם לא נעלה ליגה זו תהיה מבחינתי אכזבה גדולה מאוד. מבחינת הפועל חיפה שום דבר לא כואב לי כי לחזור לשם אני לא אחזור, אלא רק בעוד כמה שנים כשהפועל חיפה תהיה הפועל חיפה האמיתית".

#עאהדעזאם

כתבות נוספות