כפר מנדא בהכנות לפתיחת העונה: "המטרה לעלות לליגה א' ונעשה הכל בשביל זה"

כפר מנדא מתכוננת לפתיחת העונה ובקבוצה מבהירים: "הכנו קבוצה במטרה לעלות לליגה א'".

 

אחווה כפר מנדא היא אחת הקבוצות החזקות בליגה ב' צפון א' כאשר רק בעונה החולפת הקבוצה הגיעה לפלייאוף העליון ולשלב המבחנים אך שם נעצרה ופספסה את ההזדמנות לעלות ליגה. בקיץ הנוכחי החליטה ההנהלה בתמיכה של המועצה לבנות קבוצה שתעלה לליגה א' ולשם כך יו"ר המועצה טאהא זידאן נתן את ברכת הדרך להנהלה ולמחלקת הספורט להכין קבוצה חזקה שתוכל להשיג את המטרה. בנוגע לתקציב הקבוצה, הוא יעמוד על כ-800 אלף שקלים והיא תשחק במהלך העונה הקרובה במגרש בכפר מנדא.

 
יו"ר הנהלת כפר מנדא איש העסקים סאלם זידאן אמר ליאללה ספורט: "המטרה שלנו היא לעלות לליגה א'. אני רוצה להגיד לקהל הנהדר שיש לכפר מנדא שאנחנו נעשה את הכל על מנת להבטיח את העליה". 

רוצים להשלים את מטרת העלייה העונה

 

זידאן החתים לצורך השגת מטרת הקבוצה מספר שחקנים משמעותיים בעלי ניסיון בליגה א'ו-ב' שגם רשמו כמה עליות בעברם. בין השמות שהצטרפו לקבוצה נמצאים מוחמד עאמריה שהגיע מהפועל שפרעם, אדהם שיבלי מהפועל כפר כנא, שאדי חמודה מהפועל בעיינה והבלם ג'יהאד רביע מהפועל כפר כנא.


האם אתה חושב שזה יספיק או שיצורפו שחקנים נוספים? 

"אנחנו במשא ומתן מתקדם עם הקשר בסאם ארמלי ששיחק בליגה הפלסטינאית והוא צפוי לחתום בקבוצה".

 

עם כל רשימת הרכש הנוצצת עדיין לקבוצה אין שוער כאשר רק לפני שבוע עזב את הקבוצה השוער המנוסה אחמד שולי כאשר מצד הנהלת הקבוצה אמרו שהוא לא התאים לקבוצה מבחינה מקוצעית וזה הביא להחלטה להיפרד. שוער נוסף שעזב את הקבוצה הוא השוער חליל עזאם מהסיבה שמחזיק בחוזה בליגה הפלסטינאית עד שנת 2019. בנושא זה אמר סאלם: "אנחנו מחפשים שוער ברמה גבוה שיתאים לנו ויעזור לנו לעלות לליגה א".

 חיזוק משמעותי. שאדי חמודה

 

בכפר מנדא יודעים היטב שעליית ליגה העונה היא משימה לא פשוטה ובאותו המחוז יתחרו עם מכבי כפר כנא, בני כאבול, הפועל בעיינה וקבוצות נוספות שהציבו לעצמן את אותה המטרה. כששאלנו את זידאן על התחרות הצפויה בליגה אמר: "זה טוב שיש כמה קבוצות שמתחרות, זה עושה רק טוב לכדורגל. אני מקווה שתהיה תחרות הוגנת וספורטיבית" 

 

לצד הרכש הטוב, לא מעט שחקנים עזבו את הקבוצה ביניהם השוער שאדי מיעארי , עודי דראושה, מוחמד אבו דבוס וענאן סעאידה. הקבוצה תצא למחנה אימונים בתאריך 21/8 בעיר אנטליה שבתורכיה בה תשהה במשך שמונה ימים. למחנה ייצאו 22 שחקנים יחד עם הצוות המקצועי שכולל את המאמן אוסאמה מריח, פיסל מגדוב וראמי נסראלדין. 

 

לסיום בנושא סגל הקבוצה אמר זידאן: "אנחנו קבוצה שמשלבת שחקני רכש, שחקני בית וותיקים ושחקני נוער. אני מקווה שהגיוון הזה יעזור לנו יחד עם המאמן אוסאמה מריח לעלות ליגה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload