פליקס נעים: "הקריירה שלי מדברת בפני עצמה, מקווה לשחזר את ההישגים של יוסי אבוקסיס"

פליקס נעים בראיון ראשון לאחר המינוי: "אני אלדד ואימן נעבוד יחד אין מה לדאוג, מקווה לשחזר את ההישגים של יוסי אבוקסיס". על העבודה עם איימן חלאילה בנוסף לאלדד שביט: "לא רע שיהיו עוד זוג עיניים בקבוצה".

הערב(רביעי)מונה פליקס נעים מונה באופן רשמי למאמן בני סכנין לאחר סאגה ארוכה שהתחילה מעזיבתו של הברזילאי ז'אירו סבריסקי והיום סוף כל סוף הגיעה לסיומה. יחד עם פליקס נעים מונה אלדד שביט שיכנס לתפקיד עוזר המאמן יחד עם איימן חלאילה שהדריך את הקבוצה מאז עזיבתו של סבירסקי.

בראיון בלעדי לאתר יאללה ספורט אמר פליקס נעים על המינוי: "מודה לכל מי שבירך. אני מאד שמח שהגעתי לסכנין, מקום טוב ומועדון מצוין שרשם הרבה הצלחות בשנים האחרונות"

יוביל את בני סכנין בעונה הקרובה. נעים

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

אם מזכירים הצלחות, אתה מאמין שתוכל לשחזר את אותם הישגים של יוסי אבוקסיס?

"אני נכנס לנעליים גדולות, יוסי עשה עבודה מצוינת בסכנין. אני מקווה שנצליח לשחזר את אותם הישגים ונהיה קבוצת פלייאוף עליון"

יש הרבה שמבקרים את המינוי בטענה שאתה מאמן שלא רשם הרבה הצלחות. אתה חושב שאתה מתאים לקבוצה כמו סכנין?

"קודם כל תמיד יש פעם ראשונה, אבל אימנתי, הייתי עוזר של אלי גוטמן במשך שנים והייתי איתו תקופה ארוכה כעוזר בקפריסין, העליתי גם את כפר סבא ליגה ואימנתי הרבה קבוצות אז הקריירה שלי מדברת בפני עצמה אבל אני ידוע כמישהו שהוא לא איש של תקשורת".

צירפת אליך עוד עוזר מאמן (אלדד שביט) כאשר יש כבר בסגל עוזר מאמן (אימן חלאילה). אפשר לעבוד בצוותא?

"קודם כל אני היום הכרתי את אימן. אני ואלדד ואימן נעבוד ביחד, לא רע שיהיו עוד זוג עיניים בקבוצה. בכדורגל המודרני של היום יש יותר מעוזר מאמן אז אין מה לדאוג אנחנו נעבוד ביחד ונוביל את הקבוצה"

בעיה ראשונה שיש לך היה אחד השחקנים הברזילאים שרוצה לעזוב, מה תעשה לגביו?

"שמעתי עליו ואנחנו נטפל בזה. מחר אני מגיע לאימון הראשון ומבטיח שהדברים יסתדרו"

#פליקסנעים #בניסכנין

כתבות נוספות