מכבי דליה: ארבעה שחקנים חדשים חתמו

מכבי דליה השלימה את בניית הסגל וצירפה ארבעה שחקנים חדשים.

מכבי דליה השלימה את בניית הסגל שלה לקראת פתיחת הליגה וצירפה לשורותיה את הבלם יורי קודנסקי ששיחק בעונה האחרונה בהפועל שפרעם, הקשר מוחמד עזאיזה ששיחק בעונה האחרונה בכפר קאסם, החלוץ מחמד מהדאווי חתם במכבי דליה והמגן ג'פרי ניסמבאום.

ג'פרי במעמד החתימה

הקבוצה בהדרכתו של אלי מזרחי כבר פתחה את האימונים והארבעה מצטרפים לרשימת הרכש שכוללת שחקנים רבים שכבר היו בשורותיה של דליה וחזרו לעונה נוספת בקבוצה ובסך הכל יש שביעות רצון גדולה בקבוצה מבניית הסגל עד כה.

היו"ר סאלח נסראלדין אמר ליאללה ספורט: "היום השלמנו את הסגל, יש לנו סגל שחקנים טוב מאד והקבוצה בנויה לחלק העליון של הטבלה. הקבוצה מתאמנת ברצינות רבה ואני רוצה מההכנות מהרצינות של השחקנים ומהעבודה המקצועית של המאמנים"

הקבוצות אותן קיבלה מכבי דליה בהגרלת משחקי ליגה א' בהתאחדות הן במשחק הגביע את עירוני טבריה ובמחזור הראשון של הליגה את הפועל שפרעם. בנושא זה אמר נסראלדין: "במשחק הגביע הוגרלנו למשחק מעניין ואני מאמין שנוכל לעבור אותם ולהגיע רחוק העונה במשחקי הגביע. ההגרלה זימנה לנו משחקים מעניינים, נפתח את העונה נגד העולה משפרעם יהיה משחק מעניין ומושך קהל. כולי תקווה שהעונה נתחיל ברגל ימין ובהרבה הצלחה דבר שימשוך את הקהל בחזרה למגרש ויעודד את הקבוצה להמשך העונה. מאחל לכולנו עונה מוצלחת"

יורי קודנסקי במעמד החתימה

#מכבידליה

כתבות נוספות