בני סכנין: אכזבה מוונדרסון, הברזילאי לוקה עשוי לעזוב

תחושות אכזבה בבני סכנין מהישגי הקבוצה וההדחה בגביע הטוטו. חוסר שביעות רצון מוונדרסון, הברזילאי לוקה עשוי לעזוב.

בני סכנין סיימה אמש(שלישי) את המשחק האחרון במסגרת גביע הטוטו כאשר הפסידה בתוצאה 2-1 להפועל עכו. בקבוצה אמנם היו מרוצים מהשיפור המקצועי מאז שהשחקנים מתאמנים תחת חלאילה אך בכל זאת מאוכזבים מכך שלא השיגו ניצחון עד כה בכל המשחקים והודחו אמש מגביע הטוטו דבר שיש לו גם השפעה כלכלית על המועדון וזאת עקב סכומי המענקים על כל שלב.

מאוכזבים. שחקני בני סכנין

צילום: מועדון בני סכנין

מעבר לתוצאות, בקבוצה מאוכזבים ממספר שחקנים בסגל בטענה שלא עומדים בציפיות ביניהם המגן השמאלי וונדרסון שאף יצא מההרכב במשחקים האחרונים לטובתו של המגן הצעיר איהאב שאמי. בנוסף אליו, על אף שפעלו בימים האחרונים להשאירו עקב בקשתו לעזוב, בקבוצה לא מרוצים מהברזילאי ג'ונתן לוקה ואמרו "הוא מגיע לאימונים בחוסר חשק, לא אוהבים את ההתנהלות שלו וגם לא רוצה לשחק". כמו כן הברזילאי חזר אמש לסגל אך לא שותף במהלך המשחק ובסופו של דבר ההערכה היא שיעזוב את הקבוצה בקרוב.

עוד בנוגע לסגל, מי שנותר בחוץ והופתע מכך הוא השחקן הצעיר מידו בדארנה שרשם הופעות טובות במשחקים האחרונים בהם שותף. בנוסף אליו, עלאא אבו סאלח ועידן שמש שכבר חזר לכשירות מלאה לא שותפו כיוון שטרם עברו בבקרה.

לא שותף בכל משחקי גביע הטוטו. שמש

צילום: מועדון בני סכנין

בנוגע למאמן, רשימת המועמדים נותרה בעינה כאשר בימים האחרונים גם הוצע למועדון שמו של אלי גוטמן אך ממגעים ראשונים מסתמן כי אינו מעוניין וממתין להצעות מאירופה, כמו כן הסכומים אותם דורש גבוהים מאוד. מה שכן, בסכנין יזרזו את קבלת ההחלטה בנוגע למינוי מבין המועמדים הקיימים עליהם פורסם באתר יאללה ספורט ומעבר לכך, בקבוצה חושבים גם על שינויים מקצועיים בסגל והוא צפוי להשתנות עד פתיחת הליגה.

יעזוב בכל זאת? לוקה(משמאל)

צילום: מועדון בני סכנין

#בניסכנין

כתבות נוספות