הפועל כפר כנא תצא למחנה אימונים בבולגריה, פאדי זיאדה צפוי לעזוב

הפועל כפר כנא תצא למחנה אימונים בבולגריה(סופיה): "המטרה מהמחנה היא גיבוש, העונה רוצים להיות בפלייאוף". פאדי זיאדה לא צפוי לצאת למחנה וככל הנראה יעזוב את הקבוצה.

הפועל כפר כנא ניצלה בעונה שעברה מסכנת הירידה לליגה ב', דבר אשר הדליק נורה אדומה אצל הנהלת הקבוצה שעם שריקת הסיום התחילה בהכנותיה לעונה הקרובה. הפועל כפר כנא הידועה כמי שמנוהלת בצורה מסודרת, לא ציפתה שתהיה לה עונה כזו קשה ותמצא את עצמה במאבקי התחתית.

ביום שבת הקרוב תצא הקבוצה למחנה אימונים בבולגריה בעיר סופיה ויש לה הרבה ציפיות מהמחנה כאשר המטרה היא גיבוש סגל הקבוצה אליו צורפו לא מעט שחקנים חדשים ביניהם השוער בשאר דאהר, הבלם מאור סיסו, המגן אחמד אעמר, ראמי דאהר מישל חליל, שלום עקיבא ואמיר נפאע. מבחינת הסגל שייצא למחנה האימונים. בנוגע לפאדי זיאדה, מסתמן שהצדדים ייפרדו והוא לא יצא עם הקבוצה למחנה האימונים. במהלך המחנה תשחק כפר כנא משחק אימון אחד מול קבוצה מקומית.

עשו חיזוקים בסגל. רמי דאהר במעמד החתימה צילום: הדף הרשמי הפועל כפר כנא

פאיד חסון מאמן הקבוצה אמר לאתר יאללה ספורט: "המחנה בשבילנו הוא לגיבוש הסגל, צירפנו שחקנים חדשים וחסר לנו עוד חלוץ כדי שהסגל יהיה מושלם". כמו חברי ההנהלה, גם פאיד לא היה מרוצה מהעונה האחרונה ועל מטרות הקבוצה לקראת העונה הקרובה אמר: "הייתה עונה קשה, העונה התחזקנו בכמה עמדות ולכן אם נביא עוד חלוץ המטרה היא להיות בפלייאוף העליון.

בנוגע למשחקי האימון האחרונים בהם הפסידה כפר כנא אמר חסון: "שני משחקי האימון אינם משקפים כלום, הגעתי עם סגל חסר ולא היה לי שוער, אפילו באחד המשחקים עמד בשערנו שוער הקבוצה היריבה, עדיין מוקדם להסיק מסקנות".

פאיד חסון באימון הפתיחה צילום: הדף הרשמי הפועל כפר כנא

כפר כנא קיבלה השבוע במסגרת הגרלת משחקי ליגה א' בהתאחדות במשחקי הגביע את הפועל בית שאן ובמחזור הראשון בליגה את מ.ס טירה. על ההגרלה הוסיף אמר פאיד: "אני לא מתרגש מההגרלה, העונה במיוחד כל הקבוצות טובות והעונה תהיה קשה לכן כל הגרלה וכל קבוצה היא טובה וצריך להתכונן אליה בהתאם".

הקבוצה תחזור לארץ בתאריך 20/8 עם הסגל החדש אותו בנתה כאשר במקביל לשחקנים שהצטרפו גם לא מעט שחקנים עזבו את הקבוצה ביניהם החלוץ אדהם שבלי, שחקן הבית ראדי חמאיסי, ג'יהאד רביע, שוקי ביראני וטל בויס.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות