הפועל בועיינה: המטרה להיות בחמישייה הראשונה

הפועל בועיינה מתכוננת לפתיחת העונה ומציבה מטרות חדשות: "שואפים להיות בחמישייה הראשונה".

הפועל בועיינה המשחקת בליגה ב' צפון א' היא אחת מקבוצות הצמרת של הליגה ובכל עונה השאיפות שלה הן עלייה לליגה א'. יושב ראש ההנהלה לשעבר עימאד חמודה השקיע הרבה כספים בקבוצה ורצה לראות את הקבוצה שלו בליגה א' כבר לפני שנתיים אך אחת הבעיות שנתקלו בהם היא מחסור במגרש ביתי שאילוץ את הקבוצה לשחק בעונה האחרונה בין אום אל פחם לכפר בענה. עוד בנושא זה, השנה מטרות השונה בהגדרתן הן שונות והקבוצה לא מכוונת לעליית ליגה בתחילת העונה.

חיזוקים: הקבוצה התחזקה במספר שחקנים העונה כאשר רק לפני מספר ימים חתם המגן אמין חביב אללה ששיחק בעונה האחרונה בנג'ידאת ועלה איתה לליגה ב'. בנוסף לאמין, הצטרפו לקבוצה השוער שאדי מיעארי, הבלם ערן אלהריש, הקשר האחורי מוחמד דוכי, הקשר יוני יוספויביץ', הקשר מוחמד זועבי והחלוץ מתן נחמני.

התחזקה במאמן ובשחקנים חדשים. הפועל בועיינה

תקציב הקבוצה: 450 עד 500 אלף שח

מגרש ביתי: בעיינה (צפוי להיות מוכן בפתיחת העונה)

מאמן הקבוצה: רומן זולו

דבר ההנהלה: כזכור, עמאד חמודה החליט העונה לקחת פסק זמן ולהיות חבר הנהלה כאשר במקומו נבחר לתפקיד זאהר סולימאן, איש עסקים שהיה חבר בהנהלה. זאהר סולימאן אמר ליאללה ספורט: "המטרה שלנו היא לבנות קבוצה טובה שתהיה בפלייאוף העליון בין מקומות 1 עד 5. לא חושבים על עלייה, אבל אם יהיה מצב כזה אנחנו נשמח ולא נפסול.

בנושא המגרש הביתי הוסיף סולימאן: "הייתה לי שיחה עם ראש המועצה שהבטיח שבקרוב יפתח המגרש הביתי ונוכל לארח שם את המשחקים הביתיים שלנו".

#הפועלבועיינה

כתבות נוספות