בני סכנין: פליקס נעים לא מחזיק בתעודת פרו, טל בנין מצטרף למירוץ

בני סכנין מתכוננת למשחק שיתקיים מחר מול הפועל עכו. חילוקי דעות בנוגע לפליקס נעים שלא מחזיק בתעודת פרו, טל בנין מצטרף לרשימת המועמדים.

בבני סכנין ממשיכים את ההכנות לקראת המשחק מחר נגד הפועל עכו כאשר ניצחון יעלה את הקבוצה לשלב הבא בגביע הטוטו. מי שיעמוד על הקווים בשלב זה בעמדת המאמן הוא אימן חלאילה שקיבל שבחים רבים מהקהל ומהשחקנים עצמם על דרך העבודה שלו ועל התוצאות שהשיג יחד עם הקבוצה בגביע הטוטו בהתחשב במצב אותו היא עברה.

בנושא המאמן, בהנהלה קיימת התלבטות רבה סביב המינוי כאשר הצטרף שמו של טל בנין בנוסף לשמותיהם של עמיר תורג'מן ופליקס נעים. לגבי נעים, מסתמן שכרגע יש חילוקי דעות שכן חלק מחברי ההנהלה לא מעוניינים במאמן ולא רואים בו כמי שנכנס לרגליו של יוסי אבוקסיס ומבדיקה מול בעל תפקיד בקורס מאמני פרו בהתאחדות לכדורגל נמסר כי פליקס אכן אינו מחזיק בתעודה הנדרשת. עוד הוסיפו בהתאחדות כי התנאי לעמידת מאמן שאינו מחזיק בתעודת פרו על הקווים הוא שלפחות אחד מאנשי הצוות המקצועי יחזיק בתעודה ובהקשר הזה בצוות המקצועי של בני סכנין מי שמחזיק בתעודה הנדרשת הוא חואן מאמן הכושר כך שאין מניעה למנות את נעים אך מכאן עולה אופציה אחרת שהוצעה והיא לתת לאימן חלאילה לאמן יחד עם חואן (בדומה למה שהוצע עם שביט).

יהיו שינויים בהרכב במשחק הקרוב. שחקני בני סכנין באימון

בנוגע להרכב לקראת המשחק, חלאילה יתרגל היום את ההרכב הסופי וככל הנראה יהיו כמה שינויים מהאחד עשר שפתחו בשני המשחקים האחרונים וכל זאת בגלל העייפות של חלק מהשחקנים. ג'ונתן לוקה הברזילאי הגיע לאימון.

בנוגע לשחקנים הפצועים, ג'אבר עטאא, מחמוד קנדיל ועלאא אבו סאלח חזרו להתאמן אך בסכנין נוטים לשמור על השלושה ולא להעמיס עליהם בשלב זה עד שיבריאו ויחזרו לכושר מלא. בנוגע לסארי פלאח, הוא עדיין לא שב לכשירות ויעבור בדיקות MRI על מנת לברר את חומרת פציעתו.

#בניסכנין

כתבות נוספות