אחי נצרת: ארבעה שחקנים זומנו לנבחרת הצעירה, סגל מלא לקראת המשחק מול נצרת עלית

אחי נצרת תפגוש את נצרת עלית הערב במסגרת גביע הטוטו, התלבטות בין בלם לקשר בנושא הרכש. ארבעה שחקנים זומנו לסגל הנבחרת הצעירה.

הערב(שני) תפגוש אחי נצרת את הפועל נצרת עלית באצטדיון בעפולה למשחק השני שלה במסגרת גביע הטוטו. הקבוצה תגיע למפגש עם נצרת עלית לאחר ניצחון על הפועל עפולה בשבוע שעבר בו בלטו גם שחקני הרכש החדשים שלה חסן אבו זייד ומוראד אבו ענזה שכבשו שלושה מתוך חמשת השערים במשחק. במידה ואחי נצרת תנצח את המשחק הזה היא תבטיח את העלייה לרבע הגמר ובקבוצה הצהירו שרוצים מאוד לעשות זאת על מנת לשלב במשחק הבא גם שחקנים צעירים, כמו כן בקבוצה מייחסים חשיבות רבה למשחקי גביע הטוטו כיוון שמאוד רוצים לזכות בתואר שכתוצאה ממנו גם תקבל סכום של 300,000 ש"ח.

מבחינת הסגל למשחק, כולו כשיר ועומד לרשות המאמן. כמו כן כל הסגל עבר בבקרה מלבד השחקן החדש מג'ד עבדו שבקבוצה הבהירו שמדובר אך ורק עקב המעבר שלו מליגה ב' לליגה הלאומית והעניין יוסדר.

רוצים מאוד להגיע להישג יחד עם הקבוצה בגביע הטוטו. אדהם הדיה ואחמד ג'אבר

מנהל הקבוצה אחמד ג'אבר אמר לקראת המשחק: "אנחנו הולכים לעלות עם ההרכב החזק ביותר שלנו כי אנחנו רוצים שימשיכו לשתף פעולה יחד אבל הספסל שלנו לא פחות חזק מההרכב אז אין פה הרכב פחות או יותר טוב. המטרה שלנו היא לנצח כדי להבטיח את העלייה לרבע הגמר, אמרנו שהולכים על כל התארים השנה וזה כולל גם את גביע הטוטו. בשנה שעברה הפסדנו בפנדלים בחצי גמר והשנה אנחנו רוצים מאוד לזכות ולקבל גם את סכום הכסף לקבוצה"

בנושא אחר, השוער אחמד אכרייה, הקשר ספואן חילו , הקשר סאלח חוסיין והבלם איהאם אבדאח קיבלו זימון לנבחרת הצעירה. השחקנים ייצאו ביום שלישי הקרוב למחנה אימונים בן יומיים ובמשחק הרשמי הראשון שלהם (31.8) יארחו את נבחרת אזרבייג'ן כאשר עבור סלאח חוסיין ואיהאם אבדאח מדובר בזימון בכורה. קבוצת אחי נצרת מעבר למטרה לעלות ליגה אותה הציבה לעצמה השנה, מדגישה בכל הזדמנות את מטרת פיתוח וקידום שחקני הבית שלה כך שזימונם של השחקנים הוא הישג גדול עבורה מהסיבה שארבעתם שחקני בית שגדלו במחלקת הנוער שלה.

גאווה לקבוצת אחי נצרת

הקבוצה ערכה לארבעת השחקנים קבלת פנים מפתיעה ומרגשת במהלך אימון הקבוצה בו נכחו גם חברי הנהלת הקבוצה בכדי לבשר לארבעת השחקנים את החדשות הטובות. כמו כן שחקן נוסף מהקבוצה יוסף מוחמד זומן לנבחרת הנוער.

מאמן הקבוצה אדהם הדיה אמר על זימון השחקנים: "זה כבוד גדול. מחמאה גדולה מגיעה לשחקנים וגם לכל הצוות ואנשי הקבוצה שבמשך שנים עבדו קשה ונתנו הזדמנות לשחקני הבית הצעירים והאמינו ביכולת שלהם, היום אנחנו קוטפים את הפירות".

שחקני אחי נצרת. הסגל צפוי עוד להתרחב

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

בנוגע לחיזוקים, לאחר שחרורו של הזר סרדג'אן דימיטרוב בקבוצה הצהירו שעד פתיחת העונה יגיע רכש נוסף ובימים האחרונים ישנה התלבטות האם בסופו של דבר להביא בלם ולא קשר. מבחינת סגל הקבוצה היא יכולה להביא זר אך לא ממהרים לעשות זאת ובאחי נצרת ממתינים לתקופת השבועות הקרובים בה לא כל שחקני ליגת העל יסתדרו בקבוצותיהם כי השאיפה היא להביא שחקן ליגת העל ומכאן גם עלה שמו של השחקן אושרי רואש מהפועל חיפה עמו החלו במשא ומתן אך נכון לעכשיו הסכומים אותם דורש גבוהים מאוד.

#אחינצרת

כתבות נוספות